Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

bunda NOKIE ve velikosti L - NOVÁ

Cena: 2200
Nabídka
Jméno prodávajícího: michal
Email: lout4@seznam.cz
Tel.: 608480098dvoukomínová bunda NOOKIE je určená pro náročné kajakáře a veškeré WW aktivity (creek/freestyle/kanoe/raft). Výrobcem značená velikost "L" (délka zad od průkrčníku 62cm, šířka přes prsa 120cm, délka rukávu od průkrčníku 77cm)- ideální na konfekční postavu cca 174-180cm při 70-78kg. Nová, nikdy nepoužitá - pouze odzkoušena a vyfocena. Dárek v nevhodné velikosti z UK.

Bunda je vyrobena z třívstvého nylonu vyztuženého na předloktí cordurou. Bunda má latexový límec s neoprenovým překrytím i překryté latexové manžety na rukávech, vnitřní komín je stáhnutý do gumy s protiskluzovou úpravou, vnější je neoprénový se zipem. Disponuje pohodlně přístupnou náprsní kapsou. Všechny zipy jsou YKK. Nekompromisní kvalita s dlouhou životností - jak je u Nookie standardem (mmj. vyrobeno v Cornwallu, England - žádná Čína).

Jedinečná šance koupit luxusní vodáckou bundu za polovic běžné ceny !!! Zaslání poštou po ČR je samozřejmostí - za poštovné 95CZK, při platbě předem.

kupujte a obdržíte předmět dle reálných foto, které jsou součástí popisu.

Další fotkyDalší fotky

Další fotkyDalší fotky

Další fotkyDalší fotky03.08.2017,


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů