Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Diskuse k vodáckým akcím

Vavřinecký potok 2017 opravené výsledky - výzva vítězům



Buťas
Buťas

Ahoj příznivci Vavřineckého potoku,

Po nekonečných kontrolách a opravách  Vám  předkládáme  závěrečné vyhodnocení  vodáckých závodů na Vavřineckém potoku 2017.

Výsledky   celkového závodu (cíl nad Toušickou kaskádou) jsme po  reklamaci   přepočítali a opravili  u kategorie K1ž ve prospěch  Veroniky Holubové , která s posunula ze čtvrté pozice na druhou( u této závodnice jsme chybně zaznamenali čas  na cílové bráně.)

Výsledky vloženého závodu,tj. sprint s cílovou branou č.13, umístěnou na  brankovišti č. 3 jsme skutečně zpracovali vlivem načtení  jiné brány nejhůře v celé historii  závodu.          Omlouvám se za mystifikace   všem  závodníkům vyhlášeným na „bedně“  v průběhu zábavy v Horních Krutech.  Předané ceny a poháry  si prosím ponechte .

Gratuluji skutečným  vítězům  i závodníkům na druhých a  třetích pozicích vloženého závodu  a žádám je, aby se přihlásili  o jednotlivé ceny na  email turek@agrobet.cz

posádka

kategorie

umístění

Kon. email a tel.

Adresa pro zaslání

 

 

 

 

 

 

K1ž

pořadí

číslo

posádka

oddíl

body

čas

výsledný čas

1

55

Renata Lobpreisová

Povoda

0

0:32:59

0:32:59

2

56

Anna Holubová

Povoda

0

0:34:25

0:34:25

3

9

Veronika Holubová

Vodácký oddíl Racek Brno

1

0:34:28

0:36:28

K1m

pořadí

číslo

posádka

oddíl

body

čas

výsledný čas

1

4

Pavel Srbecký

ASS Technika Brno Etreme

0

0:29:34

0:29:34

2

10

Jiří Šťastný

Vodácký oddíl Racek Brno

0

0:30:21

0:30:21

3

16

tomaš novotný

rasta vichr team

0

0:32:04

0:32:04

 

C1

pořadí

číslo

posádka

oddíl

body

čas

výsledný čas

1

104

Petr Dittrich

VK Slavia Hradec Králové, z. s.

0

0:32:50

0:32:50

2

17

Míra Tatíček

rasta vichr team

0

0:33:22

0:33:22

3

101

Tomáš Vašátko

VK Slavia Hradec Králové, z. s.

0

0:37:10

0:37:10

C2

pořadí

číslo

posádka

oddíl

body

čas

výsledný čas

1

70

Daniela a Pavel Fojtíkovi

TJ Kobylisy

5

0:42:55

0:52:55

2

59

Makek Kühn, Marie Kühnová

VK Kladno

10

0:58:46

1:18:46

3

174

Černý, France

Vodáci Střekov

1

1:28:46

1:30:46

GMX

pořadí

číslo

posádka

oddíl

body

čas

výsledný čas

1

18

Šíma, Tomáš

 

0

0:39:47

0:39:47

2

154

Daniel Farkáč, Milan Farkáč

 

1

0:56:45

0:58:45

3

14

Milan Uher, Ivana Uhrová

NA KR. CHMELNICI KOLÍN

12

0:41:12

1:05:12

Celkový vítěz vloženého závodu:

1

4

Pavel Srbecký

ASS Technika Brno Etreme

0

0:29:34

0:29:34

 

 

kategorie

1.místo

2.místo

3.místo

C1

pohár + kniha + láhev červeného + tričko

tričko + pivo

tričko + pivo

C2

pohár + kniha + láhev červeného + 2 x tričko

tričko + pivo

tričko + pivo

C2

tričko + pivo

tričko + pivo

K1 man

pohár + kniha + láhev červeného + tričko

tričko + pivo

tričko + pivo

K1 woman

pohár + kniha + láhev červeného + tričko

tričko + pivo

tričko + pivo

GMX

pohár + kniha + láhev červeného + 2 x tričko

tričko + pivo

tričko + pivo

GMX

tričko + pivo

tričko + pivo

vítěz závodu NOAH KAYAKS

pohár + vodácká taška

 

 

 

Doufám, že naše „drobná chyba“ Vám nevzala chuť  závodit a  zvu Vás na jubilejní 40 ročník Vavřineckého potoku 2018

Výsledky obou závodů najdete na: http://vavrinecky-potok.strikingly.com/

Buťas  Milan Turek –hlavní rozhodčí

13. 11. 2017, 13:21:55


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ