Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Komentáře k článkům

Bunda HiKO Paladin 4O2

Petr Heinrich
Petr Heinrich

Po přečtení tohoto článku jsem bundu koupil a nejsem zrovna nadšený. Teče do ní téměř okamžite. Povrchem. Původně jsem myslel. že vnímám chlad vody a pot  vysrážený na textilu. Ale ne, materiál prostě propouští. Na vodě jsem v ní byl 6x a ten pocit jsem měl už po první jízdě.

14. 04. 2016, 21:24:30
Snížák
Snížák

Ahoj, já bundu od testu stále mám a jsem nadmíru spokojený. Dokonce tak, že bych od nich rád i suchý oblek z tohoto materiálu. V bundě mám stále sucho a to se už na pár pěkný řek podívala a jezdím v ní i na kanále. Navíc jsem ji v poslední době doporučil kamarádovi a také je spokojen (ikdyž ji zatím nemá tak dlouho). Nejlépe asi zajít do Hika. určitě rádi vymění a řeknou v čem byl problém.

15. 04. 2016, 08:00:28
Honza K.
Honza K.

Ahoj,jakou máte skušennost s velikostí bundy? Váhám mezi XL-2XL. Mám 193cm. Díky za postřehy. Honza

07. 09. 2017, 11:14:36
MArtin Czinner
MArtin Czinner

Ahoj, bundu jsem si koupil před týdnem a zatím jsem v ní byl pádlovat jen 2x , ale mám přesně stejný pocity jako Petr, tak doufám, že mě další pádlování vyvede z omylu!

19. 04. 2016, 21:57:07
MArtin Czinner
MArtin Czinner

Ahoj, bundu jsem si koupil před týdnem a zatím jsem v ní byl pádlovat jen 2x , ale mám přesně stejný pocity jako Petr, tak doufám, že mě další pádlování vyvede z omylu!

19. 04. 2016, 21:57:13
20160601caihuali
20160601caihuali
Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný
01. 06. 2016, 07:56:08
Patrik Štika
Patrik Štika

Ja tuto bundu koupil pouzitou,ale naprosto minimalne ,byla jako nova.

A dnes uz vim,proc se tak zanovni bundy puvodni majitel zbavoval.

Take mi do ni tece .

Citim vlhko v rukavech ,jak je pri padlovani macim ve vode.

Latex na zapesti mi sedi dobre ,proste propousti material.

Dokonce mi v Hiku podlepili znovu svy zevnotr rukavu ,ale je to stejne.

07. 09. 2017, 12:15:57
Pavel Vaniš
Pavel Vaniš

Ja mam starší model paladina používaný je  mírně a pocity mám stejné, že mi teče rukávama. Vím ale o lidech, který jej mají bez problémů. Teď je bunda na kontrole v HIKU, tak jsem zvědavý jak to dopadne. Že by propouštěl materiál mi přijde ale nepravděpodobné. Vodu v rukávech ale mám. Já podezírám manžety. Pavel

10. 09. 2017, 22:07:01
Karlos
Karlos

Tak dej pak vědět, jak to dopadlo. Díky

12. 09. 2017, 09:33:27
Kiwi
Kiwi

Mám též tuto bundu a také mi do ní teče. Za ty prachy celkem šunt.

05. 11. 2017, 19:10:00

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ