Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Komentáře k článkům

Nafukovací kajak Gumotex Twist N II – starý přítel v novém kabátě

Střelec
Střelec

Chce to vozit pumpu na čerpání vody z mořskýho kajaku. jeden bude pádlovat, druhej čerpat. Dá se v tom instalovat jen jedna sedačka pro  konfiguraci singl? Celkově to teď připomíná pokrácenej Solar 410 a asi by tomu neškodilo přidat pár zpevněných otvorů pro gumicuk i na přední špici. Když vezmu v potaz, že prapůvodní Heliosy se dělaly v délkách 340 a 380 a posádka se navzájem pádly nepomlátila, je na tom posledním výkřiku rekreační techniky něco špatně...

31. 07. 2016, 10:41:10
Ike
Ike

Nemám tu zkušenost. A jistě je lepší pádlovat synchronně, než každý úplně jinak :-)

04. 08. 2017, 13:53:03
Ike
Ike

Jezdím Twistem II na moře každý rok na dovolené a to i včetně leteckého transportu v kufru. Jsem naprosto nadšený jízdou kolem skal atd. Zalezu do každé průrvy a jeskyňky. Vlny až 1m jsou naprosto v pohodě, vynese vás to nahoru a zase dolů. Jen se vlna nesmí přímo před vámi zlomit. To pak máte vodu  uvnitř. V životě se mi to nepodařilo převrátit. Ani na ostrých skalách, kam mě vlna hodila, se mi to nepodařilo propíchnout. kdyby existovala 5kg verze za 25-30 tisíc, koupil bych si ji. Bohužel, nic takového neexistuje.

04. 08. 2017, 14:02:10

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze