Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Komentáře k článkům

Jak jsem se stal kajakářem

PetrZ
PetrZ

Dobrý článek a spousta dobrých postřehů. Co za pár let pokračování na téma jak se z kajakáře stávám singlířem?? :-D :-D

23. 08. 2016, 06:43:33
Jarek
Jarek

Krásný článek :-). A krásná životní vodácká cesta. Ta moje (věkem jsme stejně) je v ledasčem podobná, jen jsem asi méně talentovaný (gymnastiku jsem nedělal :-) )       a jako mezníky nemám různé kajaky, ale vyhozená ramena. Po poslední luxaci, která se řešila operací, jsem se rozhodl pro změnu a od loňského podzimu jsem začal s OC. Zpočátku vrůšo i na ZW, ale plním si sen, i když občas zaslechnu něco o bláznění na stará kolena ;-). No a na vodě (nebo za vodou?) čím dál víc hledám něco jiného (lepšího? ) než adrenalin. https://www.youtube.com/watch?v=NapXSLNwMBI

23. 08. 2016, 12:42:05
Kosatka
Kosatka

Taková skoroslalomka je třeba Axiom

23. 08. 2016, 18:17:51
Kosatka
Kosatka

aha tak příště si nejdříve článek přečtu celý...

23. 08. 2016, 18:41:49
Lucie
Lucie

Ahoj, tvůjčlánek mně nadchnul, teda nejvíc asi konec kde popisuješ kolik Ti je a kdy si začal.  Jezdila jsem od dětství, ale jen velmi rekreačně, na nejmírnějších vodách, pak nějakou dobu vůbec ne. Letos mi je 36 a rozhodla naučit jezdit pořádně. Mám zasebou pár lekcí s instrukorem a  pár chvil v kanále. Včera jsem se tam tak moc utopila, že jsem začala přemýšlet, co tady vlastně dělám a jestli mám tohle ve "svém věku" zapotřebí. O co se to tady vlastně pokouším, přišla jsem tak asi minimálně o 20 let pozdě. Díky tomuhle článku pojedu zas :-).

25. 08. 2016, 12:52:54
Komenský
Komenský

... a navíc ses ještě za těch 36 let nenaučila pořádně česky ...

Je mi smutno!

J.A.K.

26. 08. 2016, 11:53:19
F. Palacký
F. Palacký

Hele, Amos, zas to tak nepřeháněj! Shody tam jsou, tvrdé a měkké samohlásky taky v pohodě, tak bych to až tak nehrotil. Na některých fórech se můžeš setkat s velmi, velmi, ale opravdu velmi hrubším kalibrem ;-)

26. 08. 2016, 12:07:51
Lenka
Lenka

U nás byla vývojová cesta podobná. Když mi bylo 33 let, půjčili jsme si seakajaky. Líbilo se nám to a po pár půjčeních jsme usoudili, že je zbytečné si je pořád půjčovat a zakoupili jsme vlastní. Po pár letech jsme si půjčili kajaky na divokou vodu. A bylo to ještě lepší! Takže to dopadlo stejně – koupili jsme vlastní. Loni jsme přihlásili naše dítko do slalomového oddílu, aby se učilo jezdit pořádně na vodě už od malička. A já jsem chodila podél kanálu a dívala se, jak mu to pomalu začíná mezi brankami jít. Nakonec to dopadlo tak, že prý abych z toho nebyla smutná, tak mi Ježíšek přinesl pod stromeček starší slalomku a já se začala učit jezdit mezi brankami taky. A je to ONO! Takové mazlení s vodou .... Teď jenom tiše ve skrytu duše doufám, že se to snad naučím natolik, abych mohla jednou na závody. Sice už v kategorii veteránů, ale což. Tak držím palce všem, kteří si jdou za tím, co je baví, i přes mnohdy nechápavé reakce okolí, a kteří mají pořád chuť překonávat sami sebe.

15. 10. 2017, 13:33:17

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ