Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Křovím Sánského kanálu

Náádhera!
Náádhera!

Sousední vodácký Raft c.z podobnými zážitky oplývá, ale i tady jsem se konečně v záplavě těch vymazlených adrenalínových sjezdů od srdce zasmál, ba i manželce ocitoval některé pasáže (s uznalým chlapským komentářem ze šaten: "Bože, to je vůl!"). Dobrý počin, dobré vánoční počtení! Ač skoro místňák, na Sánskej jsem ještě odvahu nenašel....

13. 12. 2016, 21:53:29
Aleš N.
Aleš N.

Jj, krásný počin, pěkně jsem se při čtení pobavil :)

14. 12. 2016, 19:00:10
Václav
Václav

Též mám fantazií, jak jednou tu strouhu někdo prořeže, zařídí si tam půjčovnu lodic s přidaným motůrkem a vznikne tak polabská verze Baťova kanálu....

17. 12. 2016, 21:14:04
Kuba Turek
Kuba Turek

Bude tam musel být jenom malý motůreček v malé lodičce, aby se vešla do toho prořezaného kanálku. A propos: dneska Sánský kanál opravdu spojuje Cidlinu s Mrlinou, ale onen neznámý středočeský Krčín prokopal jenom spojení Cidliny s Labem, aby mohl napojit největší český rybník Blato právě u Pátku. Propojení s Mrlinou je až novodobá zemědělská úprava.

22. 12. 2016, 04:29:42

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze