Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Jestli kajak, tak teď! Welký Wýprodej Kajaků!

radex
radex

Dobrý den, potřeboval bych kajak spíše na ježdění po přehradě mám 95kg a měřím 187 cm, mohli by jste mi prosím doporučit?

Děkuji

07. 06. 2017, 14:02:12
Jiří Šťastný - VODÁK sport
Jiří Šťastný - VODÁK sport

Dobrý den

Záleží co přesně na jezeře s kajakem plánujete dělat. Pro koupání a dovádění, ježdění na kratší vzdálenosti za teplého počasí doporučuji Sit-On-Top kajaky např. FeelFree Move. Pro rekreaci, kratší vyjížďky je docela fajn stabilní kajak Jackson kayak Regal. Pokud byste chtěl už někam dojet i třeba za větru pak je vhodný například Venture Flex 11- výborně vede směr díky svému tvaru a drží ho i ve větru díky tomu že je vybaven skegem - výsuvná směrová ploutev. Na tomto kajaku se můžete vydat i na klidné řeky. Podobný, o něco pomalejší a méně komfortně vybavený, ale také se skegem je kajak FeelFree X-press, tak také není špatnou volbou. Pokud byste chtěl delší vyjížďky po jezeře, případně i na moře, pak je dobrou volbou Delsyk Nifty 430 s kormidlem. Ještě o něco lepší kajak v této kategorii je pak Venture Jura. Pro rybaření na jezeře a klidných řekách je výborný kajak Jackson kayak Coosa.

Možná je to trochu složité. Rád Vám poradím osobně, tak kdybyste to chtěl probrat, tak mi klidně někdy přes den zavolejte na mobil: 737291883, nebo napište mail do VODÁK sportu. Přeji příjemný den

Za VODÁK sport - Jirka Šťastný

12. 06. 2017, 23:59:25

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze