Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Tipy na řeky bez lidí ve Východních Čechách

Martin Cvek
Martin Cvek

Nejsou takové články spíše kontraproduktivní? To chce redakce Pádleru zamořit i poslední řeky kde je klid jen ať je něco napsaný?

26. 06. 2017, 16:53:55
PetrUnO
PetrUnO

Řeky tu tečou od nepaměti a jen žasnu jak si někdo může dělat nároky na řeky který ještě vodáci neobjevili, přírodní bohatství je nás všech, osobně mám všechny uvedený řeky dávno sjetý a ani v duší mě nenapadlo zatajit někomu že tam jsou úseky které stojí za to navštívit. Mám větší problém, placené splutí řek, zas si někdo udělal byznys aniž by pro to něco udělal, zkurvený zelináři jenom přihráli job někomu ze svých přátel.

27. 06. 2017, 01:06:14
Aleš N.
Aleš N.

Jak se tomu jenom říká ? Že by sobectví, sociopatie ?

Uvedené řeky jsou krásné, a vždy jsem rád, když se mi podaří nějaký pěkný úsek "objevit" a následně se pak o dojmy podělit s vodními přáteli. Vždy to ocení jen hrstka z nich. Ta hrstka, která na vodu jezdí kvůli vodě. Je to odpověď na Tvou otázku ?

V článku je také odkaz na půjčovnu, což bude normální placená inzerce a půjčovna je jedno z Petrových živobytí - jeho koníček je zároveň jeho práce, co víc si přát...:)

27. 06. 2017, 16:10:50
Kiwi
Kiwi

Martine,plně souhlasím, taky mně to task připadá.

26. 06. 2017, 23:57:39
Matouš
Matouš

Úpa ze Skalice je po minulém týdnu dost zapadaná. Přenášeli jsme 2-3 krát, na kajacích, takže na deblech nebo nafukovačkách to bude ještě horší. Budem se snažit to nějak prořezat ale je tam dost práce.

27. 06. 2017, 17:59:37

Ahoj, tak my už radši budeme pořád psát jen o Vltavě, aby se neprokeclo, že tu teče taky něco jinýho! :)

27. 06. 2017, 19:22:45
Riki
Riki

Tak Upu se snažíme prožezavat ale ve třech to neni nic moc ale z toho nejhoršího snad bude už čistá přištý týden

29. 06. 2017, 21:43:33
Petr
Petr

Dolní část Úpy je již po větrné smršti průjezdná. Sice je v řece ještě dost padlých stromů, ale vše se dá pohodlně podjet či objet. Jen pozor na zátaras pod čističkou ve Skalici, kde se nám podařil udělat jen úzký průjezd při pravém břehu. Protože to tam docela valí, pozor by si měli dát začátečníci a raději to obnést.

07. 07. 2017, 11:46:00
bradlecký mlýn
bradlecký mlýn

nádherná a naprosto bez lidí je Loučná od Cerkvice do Čeradic

12. 07. 2017, 09:32:02

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze