Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Seznamte se s členy naší redakceMagazín Pádler

Magazín Pádler přináší zajímavé čtení z vodáckého světa. Ať už jste rekreačním splouvačem klidných řek, nadšeným vodákem, který rád využije jakoukoliv příležitost si zapádlovat nebo sportovcem, který na vodě pravidelně trénuje a závodí, určitě si v našem časopisu najdete to své. Píšeme o vodácké turistice, divoké vodě, expedicích, závodech, seakajaku, raftingu, paddleboardech, slalomu a sjezdu, packraftingu, freestylu a všech dalších vodáckých disciplínách.

  • 4 vydání ročně
  • 68 stran
  • K dostání ve všech správných vodáckých obchodech centrech a půjčovnách nebo přímo domů díky předplatnému

Titulní strana Pádler

Web Pádler.cz

Web Pádler.cz je určen pro všechny vodáky. Přináší aktuální informace zejména z dění na českých řekách. Najdete u nás informace z vodáckých akcí, reportáže z výletů a expedic, kalendář akcí, pozvánky na akce, vodácké drby, rozhovory, recenze vodáckého vybavení, rady a tipy týkající se pádlování a všeho kolem, bazar vodáckého vybavení, velkou vodáckou diskusi a mnoho dalšího.

REDAKCE

Petr „Snížák“ Snížek, šéfredaktor

snizak@padler.cz, 777 910 428

Petr Snížek, pádler

Petr Snížek se vodáctví věnuje od prenatálního stavu, protože první Lužnici jel ještě před narozením. Navíc údajně za pěkně vysokého vodního stavu, takže vývoj po narození byl jasně předurčen. Od útlého věku se věnoval vodáckému víceboji P-5 v Klubu vodáků Starý Kolín a po ukončení základních studií přesedlal na kajak, kterému zůstává věrný dodnes ve všech jeho podobách. V nedávné době spojil s kajakem ještě cestovatelské choutky a snaží se s lodí navštěvovat exotické destinace. Ačkoliv studoval něco úplně jiného než vodáctví, zůstal milované vodě věrný a díky práci šéfredaktora v Pádlerovi se voda stala jeho obživou.

 

Alen Hrubá, redaktorka

alena@padler.cz, 723 790 911

Narozdíl od svého kolegy jsem začala jezdit na vodu až po svém narození. Zato si dodnes pamatuji na svůj první vodácký křest, který proběhl ještě v mém předškolním věku v kempu v Rožmberku nad Vltavou s oddílem VOR Radotín. Plácli mě pádlem přes zadek a pak moje maminka při podávání vodácké medicíny už stačila jen s hrůzou vykřiknout: „Nepij to celý!“. Ačkoliv to bylo hnusný, překonala jsem se, celý to vypila a vodačkou jsem dodnes. Před pár lety jsem z baraky přesedlala do kajaku, kde se zatím snažím ovládnout svůj strach a hlavně moc často nepít z neoprenky.

INZERCE

Kontaktuje prosím naše kolegy z obchodního oddělení.

Stálí spolupracovníci redakce, stálí autoři

Jakub „Kajman“ Šedivý, Tomáš „Fantomas“ Svoboda, Petr „Gándhí“ Novotný, J. H. Choroš, Standa Chládek, Jan „Šťovík“ Šťovíček, Vladimír „Břeh“ Fořt, František Prokeš, Matěj Sottner, Honza Rott, Vojta Jančar, Vítek Jindrle, Jan Hocek, Věrka Kučerová.

KONTAKT

Pádler

gunTAO, s.r.o.

Masarykovo nábřeží 239/22

110 00, Praha 1


19.01.2016, Petr Snížek