Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

SOUTĚŽ: Vyhrajte nafukovací kajak SAFARI 330 od GUMOTEXU

SOUTĚŽ: Vyhrajte nafukovací kajak SAFARI 330 od GUMOTEXU

I v letošním roce jsme dostali na redakční test nafukovací loďku od GUMOTEXU a stejně jako každý rok jí po otestováí posíláme dál do světa mezi naše čtenáře. Tentokrát se jedná o kajak Safari 330, který je novinkou v produkci GUMOTEXU.O co hrajeme?

SAFARI 330 střídá svého úspěšného a dlouho oblíbeného kolegu SAFARI. Oproti němu je ale výrazně robustnější a to ve všech směrech. Délka lodi je 330 cm (odtud i číslovka v názvu kajaku), šířka 80 cm a kajak váží pouhých 12 kilogramů, takže ho zvládnou transportovat i slečny nebo statnější děcka.

Mimo rozměrových změn a s tím souvisejícím nárustem výtlaku dostalo SAFARI 330 také robustnější sedačku. Tak je pořádně „naducaná“ a na sezení velmi pohodlná, což jsme už zvládli zjistit během redakčního testu, který brzy vydáme v Pádlerovi 2/2017 a později, v delší verzi, také na webu.

Co se týká určení lodi, je SAFARI 330 turistickým kajakem, který zvládne vodu o obtížnosti až WW III a neztratí se ani v menších mořských vlnách. Pohyb na klidnějších vodách je samozřejmostí.

Jak se zapojit do soutěže?

Zapojit se může každý. Pro úspěšnou účast v soutěži stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a nechat nám na sebe kontaktní email, abychom se na Vás mohli obrátit v případě výhry. Pokud byste netušili, jaké jsou správné odpovědi, zkuste zapátrat třeba na webu www.GumotexCluny.cz, kde je určitě najdete. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jedenkrát. Všichni, kdo se pokusí o odeslání několika pokusů, budou ze soutěže zcela vyřazeni. Odpovědi na soutěžní otázky můžete zasílat do 31. 5 .2017 včetně. Poté bude soutěž uzavřena a vylosován výherce. Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru vodáckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


02.05.2017, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů