HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Nafukovací kanoe Palava (gumotex)

Cena: 14500
Nabídka
Jméno prodávajícího: Aneta Chramostová
Email: a-chramostova@seznam.cz
Tel.: 721304135Ahoj,prodám zcela novou nafukovací kanoi GUMOTEX Palava, která je vybalená z krabice jen kvůli fotce. :-) Kanoi jsme vyhráli v závodě Českého poháru a již jednu pro své potřeby máme, tak jsme se rozhodli tuto poslat do světa. Kanoe je vhodná jak na letní sjezdy řek tak na závody do obtížnosti WW3.

POŘIZOVACÍ CENA NOVÉHO KUSU JE 18999,- Prodáme za 14500,- s možností osobního převzetí na kterémkoliv závodě Českého poháru vodáků, případně pak v Plzni a okolí. Odeslání poštou je také možné. V ceně je mimo jiné i vak s popruhy do kterého vyfouknutou kanoi snadno složíte a hodíte na záda. :-) Při rychlém (a milém!) jednání je možná sleva.

Další fotkyDalší fotky06.03.2019,


Diskuse


Jan Chromý
Jan Chromý

Dobrý den, bydlím v Brně a snažím se sehnat právě Palavu, protože jsme na chatě měli normální laminátovou kanoi, jenže naposledy, když lesáci káceli stromy, tak nám jeden položili přímo na loď... Je ve stavu, že by oprava stála asi víc než nová... Taky mně nafukovací loď přijde v dnešní době mnohem lepší. Hlavně kvůli její skladování a přepravě. Jsem student a 14 500 je pro mě pořád velká cena, i když mám o loď velký zájem. Za nějakou slevu bych byl moc rád. Předem děkuji za odpověď.

Chromý

12. 03. 2019, 10:39:49
Jan Chromý
Jan Chromý

Ještě dodávám můj email: janchro@seznam.cz

12. 03. 2019, 10:43:53

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze