HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Výstava stanů letos v centru Prahy! (PR)

Výstava stanů letos v centru Prahy!  (PR) Letošní ročník již tradiční Výstavy stanů se koná v červnu a červenci na Výstavišti v Holešovicích, a to přímo ve střední hale a v pravém křídle representativního Průmyslového paláce.
Letošní ročník již tradiční Výstavy stanů se koná v červnu a červenci na Výstavišti v Holešovicích, a to přímo ve střední hale a v pravém křídle representativního Průmyslového paláce. Hlavním důvodem přesunu akce jsou nynější složité změny vlastnické struktury Letňanského Výstaviště.

V Holešovicích jsme ale našli velmi vstřícné přijetí. Návštěvníkům například bude umožněn vjezd autem až do areálu a parkování po celém obvodu Průmyslového paláce.

Samotná Výstava stanů probíhá ve stejném duchu jako v předchozích letech v Letňanech. Postaveno je více než 200 rodinných, turistických i expedičních stanů téměř všech značek dostupných na českém trhu. Stany si můžete podrobně prohlédnout, porovnat s obdobnými modely jiných výrobců a za pomoci odborného personálu i vyzkoušet sbalit a postavit. Vybrané vybavení se můžete na místě zakoupit za výhodné výstavní ceny.

Podstatnou součástí Výstavy stanů je opět Spacákové ležení, kde můžete porovnávat rozměry a pohodlí spacích pytlů a karimatek včetně samonafukovacích. Samozřejmostí je i prodej kempingového nábytku a doplňkového sortimentu. Kompletní nabídku Výstavy stanů završuje Outdoor-Outlet, kde najdete výprodej starších modelů sportovního (in-line, cyklo) a turistického oblečení a obuvi.

Samotné Holešovické Výstaviště nabízí i řadu doplňkových a sportovních aktivit včetně atrakcí pro děti. Namátkou ruské kolo a horská dráha, Křižíkova fontána, krytý bazén, mořský svět a další. V blízkosti se nachází i Stromovka, kde lze jezdit na kole, či na bruslích.

[b]Výstava stanů
Výstaviště Holešovice - Průmyslový palác[/b]
Praha 7
[redir=http://www.VystavaStanu.cz newwindow]www.VystavaStanu.cz[/redir]
[redir=http://www.Outdoor-Outlet.cz newwindow]www.Outdoor-Outlet.cz[/redir]
otevřeno: po-pá 12-20, so-ne 10-17
vstup: ZDARMA
parkování: přímo v areálu, 20Kč/h
doprava MHD: Metro C Nádraží Holešovice, Tram 5, 12, 14, 15, 17

[b]PR:[/b] Článek je placenou inzercí firmy [redir=http://holan.cz newwindow]Holan[/redir] a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ