HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Sraz vodáků na Orlici v „Litickém oblouku“

V sobotu 14. května se koná už 32. ročník srazu vodáků se splutím Divoké Orlice. Sraz je v 11 hodin na louce u železniční stanice Bohousová. Cíl splutí je v Potštejně. Délka splouvaného úseku je 9,5 kilometru a jeho obtížnost WW I–II.Mezi 11:00 - 14:00 hod bude odstavena vodní elektrárna v Liticích nad Orlicí, což zvětší průtok v „oblouku“.

Startovné se neplatí, pořadatel nezajišťuje občerstvení, neposkytuje občerstvení, ani neprovádí bezpečnostní službu. Dává pouze na vědomí možnost splutí atraktivního úseku Divoké Orlice.

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí. Pořadatel zakazuje samostatnou jízdu mládeže do 15 let bez doprovodu dospělých osob.

Přihlášky posílejte na emailovou adresu vonlukasek@seznam.cz. Uveďte v ní počet účastníků, kontaktní adresu, počet lodí a případně i oddíl.

Pořadatelé Kolumbus TOM 5912 a OVT Týniště nad Orlicí vás srdečně zvou na splutí tohoto krásného úseku Divoké Orlice. Upozorňují vás, že tento úsek se nachází v Přírodním parku Orlice, nezapomeňte proto respektovat přírodu a dodržovat pravidla chování v této oblasti.

Je také vydán zákaz vstupu na lávku u elektrárny v Liticích nad Orlicí.

V případě dalších nejasností budou informace poskytnuty na [email]vonlukasek@seznam.cz[/email], tel. 732 680 548.

Placená inzerce:
Půjčování na Divoké Orlici, kajaky Jackson a Pyranha, rafty, nafukovačky, kanoe otevřené a zavřené, neopreny a další vodácký materiál

Propozice celé akce si můžete stáhnout zde.

foto: Petr Celnar, Petr Zitko (Kačeři Chrudim)


28.04.2011, Věra Kučerová


ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ