HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Plavba kuriózních plavidel

Plavba kuriózních plavidel Milý vodomile, Pardál zve tebe i tvou hrdinnou posádku na 39. ročník Plavby kuriózních plavidel, který se koná 3. září na tradičním úseku Vltavy mezi Vyšším Brodem a Rožmberkem. Dosti již bylo dnů promrhaných ploužením se po souši!Po roce znovu nastává ta přeradostná chvíle, kdy můžeš smočit pádlo ve Vltavě pod Vyšším Brodem a od břehu odrazit svoji bárku, jež dozajista vzbudí údiv všech okounějících okounů a lidí.

[b]Program:[/b]

9:00 až 12:00 hod – Přejímka plavidel, prezentace plavců

13:00 – Rozprava (povinná účast všech plavců před vyplutím!)

13:27 – Start

19:00 – Vyhlášení výsledků

[b]Startovné[/b] se neplatí, avšak přijímají se dárky a pozornosti, ke kterým možná nebude přihlédnuto při oceňování posádky.

[b]Technické požadavky a ostatní:[/b]

[i]Konstrukce plavidla:[/i] mimo lodi vše, co je způsobilé plout po Vltavě z Vyššího Brodu do Rožmberka nad Vltavou a neznečistí řeku.

[i]Rozměry:[/i] šířka 2,2 m, výška 1,8 m, délka neomezena (dána způsobilostí). Posádku zastupuje kapitán, při prezentaci se prokazuje OP osoba starší 18-ti let, všichni účastníci musí umět plavat, osoby mladší 18-ti let plují výhradně se souhlasem a na zodpovědnost zákonného zástupce.

[b]Vzkaz od Pardála:[/b]

Pardál převzal už podruhé nad Plavbou kuriózních plavidel patronát a jako hlavní cenu pro vítěznou posádku vypisuje odměnu ve výši 20 000 Kč. Na posádky, které uspějí ve vedlejších disciplínách, čekají další věcné ceny.

Dopis vodomilům si můžete stáhnout zde.

Více najdete na www.kuriozniplavidla.cz, www.pardal.cz.


17.08.2011, Pořadatel akce


ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ