HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Hiko Devils Extreme Race 2012 právě začíná!

Registrace jede v plném proudu již od středy. Tréninky proběhly podle předpokladů občas i s odřenými prsty. Fotbalové hřiště v Loučovicích se plní závodníky a kajakáři. Za tým organizátorů Vás tímto zveme na tuto výjimečnou akci.Světových jmen se letos sjelo opravdu hodně: olympionik Mike Dawson, Eric Deguil,italský šampion Michele Ramazza, dvojnásobný mistr světa Sam Sutton v neposlední řadě náš stříbrný olympionik Vavřinec “Vávra” Hradílek. Celkový počet přihlášených už přesáhl 100 kusů.

Dnes večer probíhá povinný meeting pro závodníky. Závody začínají již v pátek kvalifikací od 9:00 do 11:00 a pokračují semifinálem od 13:00 do 15:00 a team racem od 15:00. Živá hudba v pátek večer začne hrát v 17:00 a DJ Enzym se představí po desáté hodině. Finálový den pro závodníky se koná v sobotu. Posledním závodem bude kayak cross v sobotu od jedné hodiny. Vyhlášení výsledků nám odstartuje sobotní party plná živé hudby s kapelami The Chancers, Locomotive, Jinovatka a další.

Krátká videopozvánka skvěle vystihuje atmosféru a hovoří za vše:


Vstupné na hřiště pro veřejnost je 200 Kč za skvělý zážitek při víkendových koncertech, závodech otevřeného mistrovství Evropy a světové série AWP a dalších doprovodných programech. Parkovací místa jsou letos připravena mimo hřiště. Vlak pro kajakáře a ostatní veřejnost jezdí každou hodinu v úseku Čertova stěna-Loučovice-Lipno (hráz).

Těší se na Vás team Devils.ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ