HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vyzkoušejte rafting v trojském kanále!

Vyzkoušejte rafting v trojském kanále! V rámci adidas Outdoor Prague v trojské loděnici můžete krom lezení na stěně i ledu vyzkoušet rafting na kanále, kde se nedávno konalo mistrovství světa ve slalomu na divoké vodě! Milovníky vody naláká i waterline, neboli slackline natažená nad vodní hladinou.Outdoorové aktivity pro všechny

Pokud patříte mezi příznivce outdoorových aktivit, ale nemůžete se jen tak odpoutat z Prahy, pak by právě vás mohla zajímat následující unikátní akce, která na území Prahy ještě nebyla. Během jediného dne si budete moci vyzkoušet různé druhy outdoorových sportů zcela zdarma a ještě se podívat na největší esa těchto sportů v ostré akci. Napište si tedy do diáře: „adidas Outdoor Prague, loděnice USK - Praha Troja“ do všech kolonek 28. září.

Pro příznivce „mokrého“ outdooru bude v areálu loděnice a zejména slalomového kanálu po celý den probíhat rafting, který si budete moci zdarma vyzkoušet.

Pokud vás zajímá lezení, pak si určitě přijdete na své a od rána do večera se budete mít na co dívat. Na adidas Outdoor Prague totiž proběhnou závody v boulderingu a v lezení na obtížnost. Určitě se bude na co dívat, protože ve hře jsou nemalé výhry a spolupořadatelem obou závodů je český horolezecký svaz. Pokud si budete chtít lezení sami vyzkoušet, bude pro vás v areálu připraveno několik lezeckých stěn. Navíc vám s lezením a jištěním pomohou zkušení borci.

Unikátem této akce bude ledová lezecká stěna, kterou si budete moci také sami vyzkoušet. Ledolezení koncem září v centru Prahy, to už je pořádný zážitek nemyslíte? Exhibovat bude na lezecké stěně Libor Uher.

Dalšími disciplínami, které budou v Troje k vyzkoušení a vidění jsou highline (chůze po laně ve výšce), waterline (chůze po laně nad vodou) a trickline (lano nízko nad zemí určené pro akrobatické triky). Hvězdou slackline bude bezesporu Rakušan Reinhard Kleindl.

K odpočinku či osvěžení zahrají kapely Eddie Stoillow a Portless. Během dne budou sportovci k dispozici pro diskuse, workshopy a promítání a uvidíte i několik filmů, které dodávají pořadatelé festivalu Ozvěny Expediční kamery.

Takže Praha Troja, 28.9., 10.00 až 22.00. Vstup zdarma! Více informací na www.adidasoutdoorprague.cz.ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ