HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vánoční akce pro předplatitele Pádlera – získejte s předplatným triko Devold za výhodnou cenu - UKONČENO

Vánoční akce pro předplatitele Pádlera – získejte s předplatným triko Devold za výhodnou cenu - UKONČENO

Podarujte o letošních Vánocích své blízké originálním a praktickým vánočním dárkem, který pro Vás Pádler připravil ve spolupráci s Norskou módou.Pouze předplatitelé Pádlera (stávající i noví) mohou letos pod stromečkem kromě tradičně bohaté nadílky od Ježíska najít také Vánoční balíček, který obsahuje roční předplatné Pádlera, dárkový certifikát s věnováním a funkční merino triko Devold® Hiking (pánské nebo dámské, dle Vašeho výběru). Celý vánoční balíček stojí 1 600 Kč.

Pánské a dámské triko Devold HikingPánské a dámské triko Devold Hiking

A nebo máte možnost obdarovat své vodácké známé „pouze“ předplatným Pádlera v podobě dárkového certifikátu s vaším osobním věnováním za cenu 380 Kč.

Trika Devold prověřil Kajman na expedici Sary Jaz 2017 v KyrgyzstánuTrika Devold prověřil Kajman na expedici Sary Jaz 2017 v Kyrgyzstánu

Pro objednání vánočních balíčků pište na snizak@padler.cz nebo volejte 777 910 428!

Trika Devold Hiking

Řada Devold Hiking představuje velmi lehké oděvy vyrobené ze 100% merino vlny, které vynikají izolačními vlastnostmi a aktivně se podílejí na termoregulaci vašeho těla. Díky přiléhavému střihu dokonale splynou s pokožkou, absorbují a odvádí vlhkost. Pohodlné nošení batohu na zádech zajišťuje panelová konstrukce, ploché švy zabraňují odírání pokožky. Kompletní řada Devold Hiking obsahuje triko s dlouhým rukávem, stojáčkem, dlouhé i tříčtvrteční kalhoty, boxerky, multifunkční šátek, čepici a je předurčena pro všechny outdoorové aktivity i zimní sporty. Více informací o prádle Devold z merino vlny nadjete na www.devold.cz.

Nabídka platí do 31. 12. 2017 nebo do vyčerpání zásob jednotlivých dárků či jejich velikostí. Objednávky učiněné a/nebo zaplacené po 30. 11. 2017, budou z kapacitních důvodů expedovány až po Novém roce.


01.12.2017, Petr Snížek


Diskuse


Tomáš
Tomáš

Děláte si srandu? :D Minulý týden jsem si objednal samotný kalendář... :D

01. 11. 2017, 08:31:17
Pádler
Pádler

Nezbývá, než si objednat předplatné s trikem :-D

01. 11. 2017, 12:51:34

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ