HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden z trojice outdoorových vařičů Meva

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden z trojice outdoorových vařičů Meva

V průběhu měsíce června budeme na našem webu soutěžit o trojici outdoorových setů s vařiči od českého výrobce Meva. Každý set obsahuje vařič, plynovou kartuši a křesadlo. Tak zkuste před prázdninami svoje štěstí.O co hrajeme?

Outdorový set s vařičem SPIDER – Spider je velmi stabilní vařič, který unese zatížení až 10 kg. V roce 2016 si vařič vybrala expedice SKI NOŠAK. Spider má výkon 3kW a hmotnost 190g.

Vařič Meva SpiderVařič Meva Spider

Outdoorový set s vařičem SPARK – Spark je nejskladnějším vařičem z nabídky Meva a dodává se i s praktikým pouzdrem. Spark má výkon 2,6kW a jeho hmotnost činí 80g.

Vařič Meva SparkVařič Meva Spark

Outdoorový set s vařičem HIKER – Hiker je nejlehčím vařičem z celé nabídky Meva, s hmotností 70g se ani není čemu divit. Hiker má rozkládací plotýnku, která se stará o vynikající stabilitu a jeho výkon je 2,4kW.

Vařič Meva HikerVařič Meva Hiker

Meva outoor set s vařičem HikerMeva outoor set s vařičem Hiker

Pravidla soutěže

Logo Meva

1. Odpovězte na všechny následující otázky nejpozději do 30. června 2018

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování

3. Vyberte si, který z outdoorových setů (vařičů) byste chtěli vyhrát. Z došlých správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží výhru dle zadaného výběru. Výherce po slosování kontaktujeme e-mailem.

Inspiraci a odpovědi na otázky hledejte na www.mevagasproducts.com.

Vaše e-mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, a je uchovávána pouze po dobu trvání soutěže.


09.06.2018, Redakce


Diskuse


Jan Martinek
Jan Martinek

Opravdu chcete vědět objem nejmenší kartuše? Nebo hmotnost obsaženého plynu?

01. 06. 2018, 15:18:38

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze