Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Vánoční Sázava 2017: útěk z předvánočního chaosu do poklidné zimní krajiny

Je mi padesát a Sázavu jsem jel letos poprvé a lituji ,že jsem to neudělal dřív.Je úžasná,ale toplatí jen tehdy jestliže pluji v pohodě a s partou která je k nezaplacení.Dle fotografií vidím,že i Vy máte dobrou partu ať to vydrží.Příští rok jede,už se teď těším.Požehnané vánoce a zdraví v Novém roce přeje Pepa.

21. 12. 2017, 08:38:15

Ahoj mel jsem roky a roky kamose ve vezeni. Take si myslel ze zvlada zimni padlovani s deckem. Stasny a Vesely z Atlanty.

22. 12. 2017, 00:01:57

Ahoj mel jsem roky a roky kamose ve vezeni. Take si myslel ze zvlada zimni padlovani s deckem. Stasny a Vesely z Atlanty.

22. 12. 2017, 00:02:02
Typík
Typík

Smutný kino. Jenže něco jinýho je, si myslet a něco jinýho je zvládat. Já se zase o dítě nejvíc bojím v autě na D1. Tam je totiž občas jedno, co umíš a zvládáš...

22. 12. 2017, 18:00:42
Střelec
Střelec

Při tomhle počasí a stavu vody nešlo ani zmrznout, ani se utopit. Zato to mohlo být velmi bolestivé. Víte jak majitel nafukovačky pozná, že je velký sucho? Cítí od spodku lodě smrad pálený gumy! Extra v peřeji pod Lesním a pak na Žampachu. V Kameňáku se obligátně vracela půlka vody do řeky přepadem těsně PŘED elektrárnou, která mlela na plný koule. Je to tak pořád.....

22. 12. 2017, 20:15:02

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze