HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Vánoční míchanice

Zbyněk
Zbyněk

Pěkný článek:) Jel jsem Bílinu druhý víkend v prosinci - z Hostomic. Bžanský jez je stejně na palici, jako ten u Stadic a doporučuji ho přenést vpravo okolo elektrárny. Stadický mi pro změnu tak zlý nepřišel. Asi 1 km za bžanským jezem je ve vodě strom, před ním cca 50 metrů odpadků. Špatný výstup z vody i nástup v silném proudu. Poslední jez u Západního nádraží je už naštěstí plný vody a tak je výstup i nástup v pohodě, loni jsem šplhal s kajakem po strmé a kluzké stěně z kamenů. Vodáci jsou na Bílině otravný hmyz. A pozor - před Bžanským jezem někdo umístil ceduli, že je za vyššího stavu vody sjízdný, což je nebezpečný nesmysl! Na strom se sjedu v létě podívat s motorovkou a suchým oblekem, třeba se mi povede ho odstranit. Povodí i soukromníci řeku jenom zneužívají a naprosto na ní kašlou. Překážek v plavbě bylo daleko víc, než vloni, ale zato jsem měl celou cestu luxusní chumelenici:)

02. 01. 2018, 13:13:04

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ