SOUTĚŽ: Vyhrajte dětský plastový kajak Dagger Dynamo – UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte dětský plastový kajak Dagger Dynamo – UKONČENO

S přicházejícím létem pro vás (a vaše děti) máme připravenou další zajímavou vodáckou soutěž. Pokud chcete, aby se vaše děti naučily pádlovat, určitě k tomu budou potřebovat dětský kajak. Právě nyní máte možnost jeden takový vyhrát…

O co se tedy hraje?

Ve hře je plastový kajak Dagger Dynamo 7.4 Club. Jedná se o vynikající dětský kajak vhodný pro první záběry pádlem a seznámení dětí se základy pádlování na proudící i mírně divoké vodě. Kajak díky tvaru umožňuje bezpečnou a stabilní jízdu. Kajak je vybaven fixovanou sedačkou a nožními opěrkami. Dynamo má délku 220 cm a výtlak 170 litrů a je vhodné pro jezdce od 20 do 50 kg. Hmotnost lodi je pouhých 12,5 kg, takže větší děti si kajak bez problémů unesou samy.

Výsledky soutěže

Soutěž byla ukončena. Pravidla pro účast v soutěži splnilo 504 soutěžících a ti byli zařazeni do slosování. Výhercem kajaku Dagger Dynamo se stal účastník s emailouvou adresou:

jarek.kosmonautik74@******.cz

Výherci gratulujeme a o výhře jej budeme informovat e-mailem.

Správné odpovědi

Kolik velikostí dětských vest vyrábí značka Elements gear? – 3

Ve kterých dvou městech má půjčovna lodí IN LIFE své domovské kempy? – Litovel, Olomouc

Jaké jsou rozměry límce kajaku Dagger Dynamo?74×42 cm

Kolik značek nafukovacích kanoí nabízí prodejna Water Element? – 3

Zpráva od výherce

Zkušenosti čtenářů

Guma

Super ze jsou souteze i pro nase nastupce =) jen tak dal 😉

Guma 2

Každou chvíli nějaká soutěž, ale celkem by nebylo od věci po jejím ukončení alespoň zveřejnit jméno výherce a třeba správné odpovědi na soutěžní otázky popř. např kolik lidí se soutěže zúčestnilo atd.
Soutěže pořádané tímto způsobem jsou absoluně o ničem. Již se jich neúčastním, leč je to ztráta času a ani se nedivím, že je na tomto webu oproti jiným tak „mrtvo.“
Zamyslete se nad tím a nevymlouvejte se na GDPR, jelikož to tak fungovalo i před jeho platností.
G.

Vondoň
Guma 2:

A čemu to pomůže, když zveřejněj, že vyhrál ten a ten člověk a soutěžilo jich pětcet? Abys mohl víc závidět?

Snížák - Pádler

Ahoj „Gumo 2“,
jméno výherce soutěže nevíme, pouze jeho email. Email výherce jsme dříve v neúplné podobě zveřejňovali a asi to můžeme klidně dělat dál. Polepšíme se! Co se týká správných odpovědí, tak je po uončení soutěže můžeme taky zveřejnit, ale popravdě řečeno mi není jasné, co se těmito kroky tak zásadně změní, aby pro tebe najednou začala být soutěž atraktivní a ne „o ničem“. Díky za vysvětlení!
Za redakci zdraví
Snížák

Guma 2

Vondoň, to je všechno, co jsi ve své chytré hlavičce vymyslel? Raději si zopakuj pravopis.
Snižák,1) jak předáváš ceny, když znáš pouze mail? Trochu divné.
2) ukaž mi jakoukoli soutěž, kde se nedozvíš ani výsledky.
Díky.G.

Snížák - Pádler
Guma 2:

1) na email tomu člověku napíšu, že vyhrál a pak si domluvíme buď osobní předání nebo posíláme výhru poštou, zas tak divné to není 🙂
2) jak jsem už předtím psal, polepšíme se a správné odpovědi budeme zveřejňovat, stejně tak neúplnou email adresu výherce. Pořád ale čekám na odpověď ohledně zvýšení atraktivity soutěže?

Guma 2

1) Jméno výherce musíš vědět, ať už přijede osobně, nebo mu to zasíláš poštou.
2) Mluvím sám za sebe. Pokud soutěž funguje tak jak funguje, je to pro mě “ o ničem .“ Možná, že někomu jinému se to takto líbí a vyhovuje mu to.
Toť vše.

Šimpi

tak zveřejnění výsledků a výherce, případně i jeho šťastné fotky, přece jenom trochu přidá na důvěryhodnosti soutěže-teda aspoň pro mě. aby to nevypadalo jenom jako sbíraní validních emailových aderes 🙂

Snížák - Pádler
Šimpi:

Ahoj,
sbírání validních emailů to není. V soutěži je hned dvakrát psáno, že emaily po skončení soutěže mažeme.
Už výš jsem napsal, že se s těmi výsledky a výhercem polepšíme… 😉

Ivan

Petre, tak kdo to vyhral? 🙂

Lumír
Ivan:

To bys chtěl vědět moc, tady to funguje jináč 🙂

Honza

Tak uz se vi kdo vyhral???

Snížák - Pádler
Honza:

Výsledky soutěže i správné odpovědi už jsou zveřejnny dávno, stačí se podívat do článku. Bohužel na fotku výherce s výhrou zatím marně čekám 🙁

Snížák - Pádler

Právě jsme přidali zprávu od výherce kajaku včetně fotky nové majitelky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: