HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Co bude s vodáky bez vodáckého autobusu?

pujcovnalodivltava
pujcovnalodivltava

a já bych zase prosil od mančaftu Jihočeského vodáckého autobusu, aby přispěli na provoz mojí vodácké půjčovny:

- nemám z čeho zaplatit pracovníky, kteří lodě klientům rozvážejí , prostě konkurence tlačí cenu půjčovného stále níž a níž protože čerpají různé dotace a jánevímcoještě a moc toho nevydělám...

- nejsou lidi taky žejo, přestože zaměstnancům dávám 120-130 na hodinu, nechcou dělat, prej je lepčí bejt na sociálce a na pracáku...

Chlápek z půjčovny loděk.

25. 06. 2018, 16:16:00
zmrzlinářzvyšáku
zmrzlinářzvyšáku

Máš recht chlape, já bych zase potřeboval od chlapů z té jihočeské bus company ale i od kempařů a půjčoven aby přispívali mým zákazníkům (respektive přímo mě , to dá rozum) na zmrzlinu, dyk to dělám hlavně pro vodáky, žejo...

Váš zmrzlinář z Vyšáku

25. 06. 2018, 22:40:52
Komentáře od retardů :D
Komentáře od retardů :D

No to tu chybělo, zmrzlinář co má kopeček zmrzlin skoro za cenu jízdenky a půjčovna odněkud z Vltavy (ofiko název nenapíšete co, )  která to vede taky od deseti k pěti :D Je velký rozdíl proovnávat půjčovnu lodí, kde pokud zaprší, otočíte je dnem nahoru aby do nich nenalilo a jdete domů, zatímco ten bus jede kolem řeky i když prší, protože musí :D a ještě k tomu za státem regulovanou cenu, o ččemž si jistě ani jeden z vás nechce nechat ani zdát :D Než napíšete podobný lejna, tak prostudujte jak se podniká v dopravě, s jakým nákladem a vstupem a apk tu pište něco o zmrzlině s marží okolo 200% nebo o půjčování lodiček, kde máte opět vyšší marží než doopravce který vám t lidi doveze na řeku.

A nebo ještě líp, oni přeci jasně říkají, nedáte, nevadí, ale nepojedeme. Tak šup na bazoš, kupte karosu a hurá k řece vozit vodáky, za rok dva si povíme :D

26. 06. 2018, 06:21:01
autobusákzmoravy
autobusákzmoravy

Přesně jak píšeš kámo, zmrzlináři i půjčovny jsou úplně někde jinde. Já provozuju na Moravě cyklobus, taky musím vyjet i když leje jak z konve a řeknu ti, nebýt dotací ze dvou krajů, kde jezdím a které mi pokrývají asi 80% nákladů , tak snad budu bydlet někde v paneláku a jezdit 5 let starou oktávkou. Takhle jsem si mohl pořídt barák a slušnýho bavoráčka ale řeknu ti, do pár řití na kraji jsem vlezl, to zas jo. No a kdybych ještě dostal zbývajících 20% třeba od kempařů a půjčoven kol, tak jsem maximálně spokojenej. Když máme tu férovou hospodářskou soutěž. Ferda busák

26. 06. 2018, 11:49:46
Rozhodčí
Rozhodčí

Ale no tak chlapi, busáci, kempaři i zrzlináři. Nehádejte se . Což nevidíte, že se zde jedná o PLACENÝ ČLÁNEK ? Mrkněte na web provozovatele vodáckéh aotobusu a pak na justice.cz a uvidíte, že provozovatelé webu BUS4U s,r,o, (dva pražští společníci s celkovým vkladem 200.000Kč, datum založení společnosti v r.2017) ani žádný autobus nevlastní ? Ti nemají ani žádnou koncesi na autodopravu.  Mají nasmouvané busy od živnostnice z Českých Budějovic, jestli vůbec. Já jezdím na vodu asi 40 let a nepamatuji si, že bych někdy potřeboval podobný způsob dopravy. Chtěli jsme svobodné podnikání a teď někteří  brečí, že bez dotací od kohokoliv to nejde zvládnout ? tak kdo to nezvládá, ať jde makat do fabriky nebo za pokladnu do marketu. Žebrat tady po kempařích a půjčovách příspěvky a ještě se schovávat "za článek", to mi přijde ubohé...

26. 06. 2018, 12:10:33
snad ještě vodák
snad ještě vodák

milí jihočeši,

nevím na co si stěžujete, za posledních 20 let jste dokázali z vodáctví na Vltavě udělat (no nedá se to nazvat komercí), spíš svoz dobytka do náleven. Tomu odpovídá i vzhled Vlatvy a služeb. Vodák z před 20 let se rád Vaší kultuře vyhne a ponechá ji spotřebitelům. Říkat si o další příspěvky je o říkání si o přes hubu.

26. 06. 2018, 13:55:25
Střelec
Střelec

Páni provozovatelé evidentně neuměli počítat. Prosté porovnání reklamy s reálnou nabídkou firmy v době, kdy se tu objevila poprvé, nevzbudilo pražádnou důvěru. Nabízely se tři linky, k dispozici byly dva jízdní řády a z toho jeden prakticky jen na půl trasy. Plná sezóna ještě nevypukla a už (nebo ještě?) to nefunguje. A provozovatelé somrují u těch, co dokážou neprodělat. Jsem zvědavý, kdo na ně první poštve ČOIku (v lepším případě).

26. 06. 2018, 16:48:57
pavelhek
pavelhek

Budou jezdit vlakem.

16. 07. 2018, 23:50:27

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze