HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno
Komentáře k článkům

Šlapanka – vyšší odborná škola vodácké akrobacie

Had
Had

Dobře ty pane Snižák se z tebe na ještě na stary kolena stane potočák zvané qwaker:)

18. 02. 2019, 22:55:11
Václav
Václav

Úplně jsem si vybavil mnohá splutí... Vavřinec pod Kouřimí, Černovický potok, Kozský potok... Člověka to nejdřív baví, pak začne trochu otravovat, následně štvát a pak s...t... Loď se často vyplatí jako burlak na Volze táhnout za sebou po trávě .... Šlapanku škrtám, ale mnohé další podobné mámivě lákají na mapách ....

20. 02. 2019, 13:11:49
Herčus
Herčus

Mě to stejně neodradilo a jednou si jí taky sjedu, jen aspoň vím, koho vzít s sebou a koho radši nechat doma :D

20. 02. 2019, 18:04:59
Damar
Damar

Jo, taky jsem ji asi pred tremi roky v predjari jel a bylo to tenkrat docela v pohode, prenaseli jsme na celem useku snad jen 3x. Bobru bylo minimalne. Bud to bylo tenkrate cerstve prorezane, anebo se od te doby radne namnozili. Mam obavu, ze jizda na potocich tohoto typu bude postupem doby cim dal tim vetsi problem. Planovani rodicovstvi u hlodavcu nebude jiste jednoduchy ukol....

22. 02. 2019, 13:40:59

Sem vložte diskusní příspěvek.

RSS této diskuze