Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Další ročník Kajak Fest Tara se blíží!

Další ročník Kajak Fest Tara se blíží!

Po loňské premiéře se vodáci z Černé hory opět vrhají na uspořádání úspěšné akce s názvem Kajak Fest Tara 2017. Akce se uskuteční v termínu 22. - 25. září a Ty bys tam neměl chybět!Cena akce je 50 EUR za celé čtyři dny. Zahrnuje kemp, plnou penzi, závod a večerní hudební koncert.

Kajak Fest Tara má pro každého něco. Pokud nejsi zrovna kajakář, můžeš se těšit na nadupanou party na pláži, ledové pivo a zářící horské slunce. Užiješ si nádhernou přírodní krajinu, můžeš vyrazit na blízké kopce, vyzkoušet rafting a večer den završit lenošením v houpací síti. Příležitosti jsou opravdu četné a pravdou je, že Tara má co nabídnout.

Pokud Tě to stále ještě nepřesvědčilo, možná Ti k rozhodování pomůže fakt, že Řeka Tara je opravdovou přírodní raritou. Její kaňon je se svou hloubkou 1 300m druhým nejhlubším kaňonem na světe (Grand kaňon klesá jen o pouhých 200m níž) a je pod ochranou UNESCO. Má průzračně čistou pitnou vodu. Okolo řeky roste bohatá vegetace a pohybuje se divoká zvěř.

Z pohledu kajakářů má řeka Tara obtížnosti WW III-IV a patří mezi jednu z nejkrásnějších řek na světě.

  • Pro více informací o Kajak Fest Tara a registraci sledujte oficiální stránky: www.kayakfest.me


06.09.2017, Aneta Michalcová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů