HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Po českých řekách - vodácký seriál v České televizi

Po českých řekách - vodácký seriál v České televizi

V průběhu prázdnin začala Česká televize, konkrétně kanál ČT sport, vysílat desetidílný vodácký pořad nazvaný Po českých řekách. Premiéra každého dílu je vždy v sobotu dopoledne a kdo by tento čas nestíhal, může jednotlivé díly shlédnout v online archivu ČT. Na natáčení pořadu se podílel i náš šéfredaktor Petr Snížek.
02.08.2018, Redakce


Diskuse


Jarda
Jarda

Ahoj. Vypadá to moc pěkně, to se musí nechat. Profi udělané a koukatelné. Za mě teda docela dost chybiček. Z těch největších- v Herbertově se pod šoupačkou určitě nepráskli ve válci a kluci v díle na Dyji by se mohli naučit trochu pádlovat. Háček to tahá jen rukama, zadák občas chytá pádlo pod hruškou, snad tam i probliklo hned po výjezdu přehazování pádla a pádlování na stejné straně, synchronizace 0. Rozpenutá vesta naprostý standard, sice nejsou povinné ale když už si ji beru... Na celorepublikový průměr vodácky dobrý, v reálu bych to nekomentoval, od odborného pořadu bych čekal víc.

08. 08. 2018, 23:53:56

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze