HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Milan Pachlopnik zve na promítání

Milan Pachlopnik zve na promítání

Náš stálý spolupracovník Milan Pachlopnik zve na promítání. Přednáška s názvem Dva muži, jedna kanoe a dva měsíce putování bez jediného člověka se uskuteční 20. prosince v Klubu cestovatelů Praha od 18.30 hodin. Vstupné činí 150 Kč pro dospělé a 40 Kč pro děti.

Milan v nástinu prozradil o čem bude výprávět: "Dva muži, jedna kánoe a dva měsíce putování bez jediného člověka. Od ztracené Indiánské osady za polárním kruhem k Eskymákům podél pobřeží Arktického oceánu.

Poslední výpravu na Anderson River před 10 lety zachraňovali po dvou týdnech.

Poslední ráj na zemi, kde zvířata neznají a tudíž se nebojí člověka. Jaké to je si kontaktem s nedotčenou přírodou začít uvědomovat instinkty staré statisíce let, jak intenzivně lze vnímat emoce zvířat v těle a jak se přiblížíte sami k sobě tak, že se cítíte naprosto v bezpečí i 1000 km od civilizace, mobilu a internetu. Jak zdravé a léčivé je být odkázán sám na sebe v takových podmínkách. O tom je tato přednáška."

04.12.2018, Petr Snížek


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ