HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

World Paddle Awards 2018 zná své finalisty

World Paddle Awards 2018 zná své finalisty

Mezinárodní anketu World Paddle Awards jistě bude znát každý vodák. Každoročně jsou v rámci ankety oceněni sportovci a osobnosti z oblasti vodních sportů. Pro postup do finále nominovaní sbírají hlasy veřejnosti (40 % v závěrečném hodnocení) a zároveň jsou hodnoceni mezinárodní odbornou porotou, takzvanou Akademií (60 % v závěrečném hodnocení). V každé kategorii je pak jeden finalista, který vyhraje cenu The Golden Padldle – Zlaté pádlo.

V letošním roce bylo nominováno hned několik českých zástupců v různých kategoriích – ženský raftový tým TR Team Omega a mužský raftový tým TR Hiko, sjezdařky Martina Satková a Barbora Dimovová a sportovní komentátor Daniel Stach.

Z českých zástupců se do finále podařilo probojovat pouze Danovi, pro kterého můžete stále hlasovat stisknutím černého palce. Během příštího týdne proběhne 2. kolo hlasování a vítězové budou informováni od 18. do 21. prosince.

O všech finalistech si můžete přečíst přímo na stránkách Word Paddle Awards.
13.12.2018, Aneta Michalcová


Sem vložte diskusní příspěvek.