HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Komerční videa


HIKO Devils Extreme Race 2018 - oficiální video

HIKO Devils Extreme Race 2018 - oficiální video

Začátkem týdne jsme přinesli reportáž z letošního ročníku závodu HIKO Devils Extreme Race a nyní k tomu přídáváme ještě oficiální video. Bavte se a příští rok zase na Lipně AHOJ!

Kajakář Jirka Kopečný si zahrál v reklamě

Kajakář Jirka Kopečný si zahrál v reklamě

V reklamě pro společnost ŠKODA si zahrál kajakář Jirka Kopečný aka Kopeček. Konkrétně si zahrál jednu z hlavních rolích v epizodě série Miss Peaches on the Road. Společně s bikerkou Ninou se Jirka podíval do údolí řeky Verzasca, kde si dali i malý kajakářsko-cyklistický závod. Kdo vyhrál? Uvidíte ve videu a dočtete se v článku k celé akci.

Představuje se packraft české výroby

Představuje se packraft české výroby

Český výrobce nafukovacích lodí - ROBFIN byl na slovinské Soče vyzkoušet téměř finální prototyp packraftu vlastní výroby. Loď váží okolo 5 kg a po doladění posledních detailů by se měly během června objevit mezi lidmi první testovací kusy. Těšíme se!

Oficiální video z Devils 2017

Oficiální video z Devils 2017

Na světě už je i oficiální video z letošního HIKO Devils Extreme Race. Tak zase za rok ahoj na Lipně!

Jak se natáčel film Divočinou Aljašky?

Jak se natáčel film Divočinou Aljašky?

V loňském roce jsme hned několikrát psali o expedici českých dobrodruhů Fjolls na řeku Alatnu tekoucí na Aljašce. Po spoustě krásných fotek si fjollové připravili i film Divočinou Aljašky, který je ke shlédnutí na letošní Expediční kameře. Koukněte se, jak se takový krásný film natáčí, když jste uprostřed lesů a nemáte k dispozici nic jiného než energii ze slunce.

Míra Kodada a Pája Zástěrová na Óčku

Míra Kodada a Pája Zástěrová na Óčku

V srpnu byli hosty v pořadu Drive (pořad o netradičních a extrémních sportech) na televizní stanici Óčko extrémní kajakáři Pája Zástěrová a Míra Kodada. Řeč byla o sjíždění řek, o rozdílech mezi vodním slalomem a ježděním na řekách, ale taky třeba o pořádání Devils Extreme Race.

Galasport RAD se představuje

Galasport RAD se představuje

Slalomářská dvojice Vávra Hradilek a Vítek Přindiš se spojila s firmou Galasport, která oba jezdce dlouhodobě sponzoruje, také při vývoji nové lodi. Vznikl tak inovativní kajak pojmenovaný RAD, který je zajímavý zejména svým dnem. Stále populárnější ploutvičky, které ale vyžadují poměrně náročnou péči, nahradili vývojáři drážkami, kter zajišťují podobné fungování jaké mají ploutvičky, ale dno je zcela bezúdržbové. Videopředstavení lodi ukáže víc.

ZET Toro na Loferu

ZET Toro na Loferu

Novinka sezony 2015 od ZET kayaks, loď Toro, se byla projet na Loferu s Kubou Suchým, který pro nás tento kajak i recenzoval. Snadné manévrování a hlavně super čisté boofy stále se suchou šprickou. Však se přesvědčte sami.

HIKO "Is All About the Hands"

HIKO

Pojdťe se podívat jak v centrále Hiko sportu v Jílovišti u Prahy vznikají produkty, ve kterých potom pádlujete. Krátký film zachycuje vznik bundy Paladin YouNique od shrnutí materiálu z role, přes zručnou práci mnoha švadlen, až po první dávku vln, které s bundou schytá jeden z týmových jezdců Hiko.

Nafukovací rybářský kajak Halibut se představuje

Nafukovací rybářský kajak Halibut se představuje

Novinka Gumotexu pro sezonu 2016, nafukovací kajak Halibut, je vhodná zejména pro rybáře, ale lze na ní splouvat i řeky. Podívejte se na krátké představení lodi.


ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ