Kupujte bleskurychle. Voděodolné chytré hodinky jsou teď za nejnižší ceny

Kupujte bleskurychle. Voděodolné chytré hodinky jsou teď za nejnižší ceny

Nakupujte bezpečně a ještě se slevou. Mobil Pohotovost na všech svých prodejnách zajišťuje bleskurychlý výdej objednávek. A aktuálně nabízí lákavé slevy na celou řadu doplňků, které se nebojí ani vody.

Přinášíme vám tip na slevy týdne. Za skutečně nejnižší cenu na trhu teď u Mobil Pohotovosti pořídíte Apple Watch Series 3, které začínají už na 4 990 Kč. Výhodně za 3 490 Kč vychází také chytré hodinky Honor Watch Magic 2 nebo novinka mezi chytrými náramky Huawei Watch Fit za 2 490 Kč. Všechny zmíněné smartwatch jsou samozřejmě voděodolné. Další akční ceny najdete na mp.cz.

Bonus k výkupu a výhodné splátky

Slevou to ale nekončí. U Mobil Pohotovosti teď k výkupní ceně telefonu dostanete bonus až 20 %, takže svůj stávající smartphone prodáte o poznání výhodněji a získáte za něj víc peněz. Při nákupu nového telefonu pak můžete využít splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu.

Bezpečné nakupování je prioritou

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou.

Pokud se vám nechce cestovat na prodejnu, můžete si nechat zboží zaslat k sobě domů. Mobil Pohotovost nabízí expresní doručení službou Liftago, kdy vám ve vybraných městech doveze objednávku do 1 hodiny. Samozřejmostí je také klasické doručení skrze PPL nebo Českou Poštu do druhého pracovního dne, které při objednávce nad 500 Kč získáváte automaticky zdarma. Více informací se dozvíte na mp.cz.

Zkušenosti čtenářů

Kamil

Jestli rozhovory jsou uvozeny „Rozhovor“, nemohla by reklama být uvozena „Reklama“? Kvůli reklamnímu balastu nejde číst Svět outdooru, snad se nám Pádler nevydává stejný směrem…

Mira

Souhlas s Kamilem, je fér přiznat, že něco je reklama a nechat pak čtenáře rozhodnout, zda to chce číst…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: