HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Dokument: Osudová rozhodnutí - SMRTELNÝ JEZ

Dokument: Osudová rozhodnutí - SMRTELNÝ JEZ

Asociace Záchranný kruh přiravila velice pěkný dramatický dokument s tematikou nebezpečných jezů nazvaný jednoduše NEBEZPEČNÝ JEZ. V 15 minut dlouhém filmu uvidíte autentické výpovědi záchranářů, kteří už z jezů vylovili mnoho topocích se a nebo také utonulých, dozvíte se, jak voda pod jezdem funguje a čemu se v souvisosti s jezy raději vyhnout. Budeme rádi za sdílení a síření mezi vodáckou i příležitostně vodáckou obec!
02.03.2018, Petr Snížek


Diskuse


Ešus
Ešus

Je lepší se bát, nežli mít na břehu fotku. Záchranné prvky - zaplať pámbu, že to na povodích pochopili a vybavují jezy. Bohužel se najdou s.vi.ně, které lana kradou, podkovy hází psům atd. Minulý týden jsem jel doplnit ukradenou podkovu na Kynšperk, zítra jedu na kontrolu Bečvy, Mlýnského náhonu a Svitavy. Díky tomu , že žije projekt nebezpečných jezů , že jsme splečně dotlačili ministerstvo i státní podniky povodí k řešení situace, tak vloni vyjeli hasiči dle jejich statistiky jen 3x na záchranu a hlavně po letech se nikdo neutopil.

Ešus

29. 03. 2018, 18:27:08

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ