HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Pozvánka na Zamykání Ohře 2021

Pozvánka na Zamykání Ohře 2021

Podzim je čas, kdy my vodáci zamykáme řeky a ukládáme je k zimnímu odpočinku. Nejinak tomu bude i letos na řece Ohři, kdy ji již tradičně slavnostně uzamkneme ve vodáckém kempu v Sokolově.

Ti, kteří se chtějí s námi vydat na zamykací plavbu se sejdou 2.10. ve 12:00 v Kynšperku nad Ohří a poplujeme společně do Sokolova, kde bude připraven obvyklý program.

Desítky let už vodáci vyráží na řeku Ohři / F: Jitka Pražáková
Desítky let už vodáci vyráží na řeku Ohři / F: Jitka Pražáková

Trasa z Kynšperka nad Ohří vede příjemnou krajinou a svižně tekoucí Ohře vás nejprve donese na rozbořený jez v Šabině, který je sympatický i pro začátečníky. Další jez – Hlavno, Černý Mlýn je vybaven kartáčovým rybím přechodem a sjíždí se vlevo. Pod ním vás drobné peřejky zanesou kolem jezera Medard až do sokolovské loděnice.

Ohře je přívětivá řeka vůči vodákům / F: Jitka Pražáková

Večer ve 20:30 víla za svitu loučí zamkne řeku. Vstup na akci je zdarma.

V Sokolově je připraven hudební program, seznam účinkujících bude upřesněn. Nezapomeňte si vzít masky a kostýmy, ať je co večer hodnotit. Těšíme se na vás!

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili splutí Ohře, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vše dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli. Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pujcovna@dronte.cz nebo na telefonu 602 825 869.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: