Pozvánka na Odemykání Ohře

Pozvánka na Odemykání Ohře

Duben je obdobím, kdy vodáci každoročně odemykaní řeky po zimním odpočinku. Nejinak tomu bude i na Ohři.

Doufejme, že už paní Zima definitivně zamkla své brány a nebude sněžit jako se to už v minulosti stalo. Ti, kteří se s námi chtějí vydat na odemykací plavbu, se sejdou 15. 4. v 11:00 na tábořišti Dronte v Kynšperku nad Ohří. Odtud poplujeme společně do Sokolova, kde bude připraven obvyklý program.

Odemykání Ohře

Trasa z Kynšperka nad Ohří vede příjemnou krajinou a svižně tekoucí Ohře vás nejprve donese na rozbořený jez v Šabině, který je sympatický i pro začátečníky. Další jez – Hlavno, Černý Mlýn je vybaven kartáčovým rybím přechodem a sjíždí se vlevo. Pod ním vás drobné peřejky zanesou kolem jezera Medard až do sokolovské loděnice.

Ohře

Můžete se těšit jak na vílu, která večer v 18:30 odemkne Ohři, tak na folkové a trampské skupiny, které zahrají k poslechu.

Těšíme se na vás!

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili splutí Ohře, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vše dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli. Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu [email protected] nebo na telefonu 728 102 594 .

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: