Pozvánka na Zamykání Ohře

Pozvánka na Zamykání Ohře

Sezóna zamykání řek nám klepe na dveře a my si vás dovolujeme pozvat jedno z prvních symbolických uzamčení řek, které se uskuteční v sobotu 1. října na Ohři.

Vodácká sezóna uplynula jako voda v Ohři a my jdeme zamykat, abychom si užili Zamykání Ohře ještě trochu v teple. Zveme vás tuto sobotu 1. 10. 2022 do Sokolova na naší tradiční akci. Kdo se chce zúčastnit společné plavby pak má možnost přijet ve 12:00 do Kynšperka nad Ohří, tábořiště Dronte, Pobřežní 206, půjčit si zde loď za sympatickou cenu a vyrazit do Sokolova, kde bude pro návštěvníky kulturní program.

A kdo nám letos zahraje?

12:00  vyplutí z Kynšperka do Sokolova

15:00 KUFR – Kučera, Fukrová, Rychlík

16:00 4R

17:00 Spektrum

18:00  Roháči

Těšíme se na vás

Zvučí Pája Jindrák, moderuje Míla Pražák

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili této parádní akce, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vybavení dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli. Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pujcovna@dronte.cz nebo na telefonu 602 825 869.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: