HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pozvánka na ČPV Hamerský potok 2017

Pozvánka na ČPV Hamerský potok 2017

V termínu od 7. - 8. října se uskuteční letošní poslední závod ze série ČPV, Hamerský potok. Na účastníky čeká tradiční úsek z Malého Ratmírova do Jindřiše o obtížnosti až WW I - III, který vyžaduje dobrou znalost ovládání lodi na rychle tekoucí peřejnaté vodě.TJ Bohemians Praha pořádá letos už 57. ročník splutí Hamerského potoka a závodu ČPV Hamerský potok. Trasa závodu je stále stejná - pojede se z Malého Ratmírova do Jindřiše, což je 9 km s šesti brankovišti o obtížností až WW III. Peřejnatá říčka se čtyřmi kaskádami, kde je lepší rychlá krysa než pomalý eskymák. Míň to bolí.


Hamerský potok

Hamerský potok

Hamerský potok

Prohlédněte si všechny fotografie k článku...


Volné splutí během závodu nebude

Stejně jako v minulých letech není dovoleno volné splutí během konání závodu, tzn. v sobotu od 9:30 do 12:30 nebudete vpuštěni na trať bez startovního čísla. Volně splouvat mohou účastníci až po odstartování posledního závodníka. V době závodu také nebude jezdit mHd ze Dvorečku, pouze z Jindříše. Voda poteče v sobotu od 9 do 17 hodin a v neděli od 9 do 14 hodin.

Hamerský potok

Auta nechte v kempu

Pořadatel také zajistil svými autobusy dopravu z Jindřiše a Dvorečku do Ratmírova po oba dva dny dle jízdního řádu. Podle dohody pojede i několikrát denně speciální vodácký vlak, který zastaví v Jindřiši na označeném místě a odveze Vás do zastávky Malý Ratmírov. Nezapomeňte si zakoupit jízdenku:

  • 80Kč na celý víkend
  • 60Kč na jeden den
  • 20Kč jedna jízda (jen pro autobusy, platba u řidiče)

ČPV Hamerský potok 2015

S jízdenkou se budete prokazovat při nástupu do busu nebo do vlaku. Lodě si navážete vlastním vázáním, ve vlaku je budete dávat volně do uhláků. Doprava pojede tak dlouho, dokud poteče voda, takže všichni budete moci nechat auta nahoře v kempu a s sebou brát jen permanentku a vázání. Rádi bychom Vám nabídli lepší variantu než pendl s auty.

Hamerský potok

V sobotu v od 18 hodin se bude konat u chatičky pořadatelů tombola, předpokládaný termín vyhlášení výsledků závodu ČPV je v neděli v 8:30. Termín bude upřesněn při losování tomboly.

Dbejte pokynů pořadatele

Závěrem vás prosíme, abyste dbali pokynů pořadatele, využívali pouze značených míst k parkován, dodržovali úpravu dopravního značení a vyhrazené přístupové koridory k vodě. Zejména se jedná o nástup a výstup ve Dvorečku na levém břehu za mostem i v okolí stavení a výstup k vlaku v Jindřiši. Nepoškozujte soukromý majetek, ublížíte tím nám všem.

Hamerský potok

Každý závodník musí mít po celou dobu jízdy v závodě na sobě plovací vestu a helmu na hlavě, jinak bude diskvalifikován. Závodu se mohou účastnit závodníci od 15 let. Za mladistvé zodpovídá vysílající složka. Každý závodník jede na vlastní nebezpečí.

Záchrana: Pořadatel zajistí záchranu na 4. kaskádě, kde bude u záchranářů uložena lékárna. Každý účastník je povinen poskytnout pomoc a záchranu dle svých schopností, bude-li to nutné. Více informací naleznete na stránkách pořadatele, kde si můžete předvyplnit registrační formulář.


28.09.2017, Pořadatel akce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ