Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pozvánka na Freestyle Fest 2017

Pozvánka na Freestyle Fest 2017

Září je za dveřmi a s ním i další ročník Freestyle festu. Akce pro všechny milovníky rodea ve válci, závodů na kajaku, paddleboardingu a dobré zábavy se uskuteční druhý zářijový víkend v termínu od 8. do 10. 9. 2017.Letos je Freestyle Fest finálním závodem Evropského poháru ve freestyle na divoké vodě, takže si můžete zazávodit na špičkovými jezdci a zažít parádní závod. Parádní zábavu a podívanou vám zajistí i závody v kayakcrossu, fun slalomu, sprintu a disciplínách na paddleboardu - SUP. Zváni jsou vodáci ze všech odvětví a zúčastnit se může naprosto každý, kdo umí alespoň trochu plavat.


Jaký byl Freestyle Fest 2015

Jaký byl Freestyle Fest 2015

Jaký byl Freestyle Fest 2015

Prohlédněte si všechny fotografie k článku...


Mimo tyto vodácké soutěže si můžete zajezdit na Skimboardu nebo se vyřádit na Rodeo Býkovi! Trampolína, Slack line a možnosti vzít si nějaké loďky a paddleboardy jsou na Freestylefestu samozřejmostí. Času bude dost na všechno.

Jaký byl Freestyle Fest 2015

O veselou náladu a parádní hudbu se přes den i v noci opět postarají MIGHTY SOULJAHS a v pátek kapelka Akia b.a. Celá akce se uskuteční v areálu kempu HG Sport v Troji a o to nejdůležitější, jídlo a pití, se jako vždy postará Boulder v Síti Catering.

Jaký byl Freestyle Fest 2015

Podrobný program a popis disciplín najdete na stránkách pořadatele, registrační formulář na závody zde, online registrace za zvýhodněné ceny je možná do 05. září 2017. Tak neváhejte a přihlašte se.

Jaký byl Freestyle Fest 2015

Aktuální informace naleznete na facebooku a všechno důležité a podstatné ohledně MČr v Paddleboardingu najdete na Paddleboardistovi.

Vstup na festival a doprovodné akce pro nesoutěžící jsou zdarma. Takže neváhejte a přijďte si do Prahy užít velký sportovní event.

Logo Praha


28.08.2017, Pořadatel akce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů