HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Milovníci vodního sportu POZOR! ZET Trnava Xrace 2018 je tady!

Milovníci vodního sportu POZOR! ZET Trnava Xrace 2018 je tady!

Žádný fanoušek sportu, zvláště toho vodního, by poslední květnový víkend (25.–27. 5) určitě neměl chybět na slalomovém kanále Trnávka. Chystá se tu totiž již pátý ročník ZET Trnava Xrace – Mistrovství České republiky v extrémním pádlování na divoké vodě.

Žádný fanoušek sportu, zvláště toho vodního, by poslední květnový víkend (25.–27. 5) určitě neměl chybět na slalomovém kanále Trnávka. Chystá se tu totiž již pátý ročník ZET Trnava Xrace 2018 – Mistrovství České republiky v extrémním pádlování na divoké vodě.
ZET Trnava Xrace / F: Vítek Ludvík

ZET Trnava Xrace / F: Vítek Ludvík

ZET Trnava Xrace / F: Vítek Ludvík

Prohlédněte si všechny fotografie k článku...


Stejně jako v předchozích letech bude celý víkend nabytý nejen skvělými sportovními výkony v závodech různých disciplín, které jsou garancí divácké atraktivnosti, ale také dostatečným prostorem pro volné splutí, možnostmi získat zajímavé ceny, spoustou hudby a zábavy. Sobotní dopoledne bude ve znamení sprintu, odpoledne pak bude věnováno fun slalomu a team race. Večer se můžete těšit na TXR party s živou hudbou, nejprve zahraje kapela The Closing Date a posléze kapela Modrý Mauricius, která se v minulosti na Trnávce velice osvědčila. Proběhne také již tradiční aukce, letos budeme dražit novinku z české dílny ZET Kayaks – kajak FIVE, a suchý oblek od taktéž českého výrobce HIKO.

Během neděle si to pak na vodě rozdají ti nejlepší borci v disciplíně Kayakcrossu. Startovní listina je každoročně pořádně nadupaná, i letos tomu jistě nebude jinak. Víkend na Trnávce zakončíme závěrečným ceremoniálem a vyhlášením mistra ČR v extrémním pádlování na divoké vodě.

Tak neváhejte a přijeďte si ZET Trnava Xrace 2018 užít s námi!

Veškeré informace najdete na webových stránkách závodu www.txr.cz.

Trnava X-RACE 2017 from Buena Linea on Vimeo.


15.05.2018, Vodáci Choceň


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů