HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pozvánka na Kanu Fest Roudnice 2018

Pozvánka na  Kanu Fest Roudnice 2018

Pořádající oddíly TJ Union Plzeň a CNAWR zvou všechny vodáky na Kanu Fest Roudnice 2018, který proběhne v termínu 20. - 22. července na umělém kanálu v Roudnici nad Labem.Akce je určena všem vodákům, ať už příznivců freestylu nebo creekování. Naším cílem je spojit rozmanitou skupinu vodáků různých disciplín dohromady na jedné akci. Připravili jsme adrenalinem nabité závody pro zkušené borce, ale i zábavu a možnost vyzkoušet si pádlování pro úplné začátečníky.

 

Největší podívanou budou závody v Kayakcrossu a Freestyle kayakingu, které doplní zábavné závody v Raftcrossu určené pro všechny, kdo se vody nebojí. Celý víkend bude na kanále a v jeho blízkosti k dispozici možnost vyzkoušet jízdu na raftu či kajaku pod vedením zkušených lektorů. U oblázkové pláže těsně pod kanálem je nejlepší koupání na Labi pro dospělé i děti.

 

Zázemí bude celý víkend poskytovat stánek s bohatou nabídkou jídla a pití, a večerní kulturní vyžití zajistí kapela a následná párty s promítáním vodáckých filmů bratří Havelků a dalších. Celý areál je k dispozici od čtvrtka odpoledne, stanování je možné v kempu nebo na ostrově mezi kanálem a řekou Pro rodiny s malými dětmi je tu možnost spaní v chatce (3 pokoje).

 

Pro vrcholové závodníky bude možné trénovat ve vytuněném Playspotu od 27. června (ideálně po domluvě mimo tréninky slalomářů).  Startovné bude s online registrací 200 Kč, na místě 300 Kč, a to na celý víkend a všechny disciplíny, včetně kempovného. Na závody se registrujte zde na CNAWRu. Zájemci o doplňkové aktivity* s lektorem se prosím hlašte na konkrétní termíny v tomto rozpisu anebo na místě u pořadatelů. Aktuální informace najdete také na našem facebooku.

Přijeďte se potkat a pobavit u vody, těšíme se na vás!


25.06.2018, Pořadatel akce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ