HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

V termínu od 20. do 24. září proběhne v Černé Hoře třetí ročník vodáckého festivalu Kayak Fest Tara. Účastníci se mohou těšit na dny plné pádlování v nádherné přírodě, závody i hudební festival.Kayak Fest Tara je zároveň prvním mezinárodním divokovodním festivalem v Černé Hoře a blízkém regionu. Dva předešlé úspěšné ročníky řadí Černou Horu na seznam destinací, které musí navštívit každý fanoušek extrémních sportů. Během čtyř dnů festivalu si milovníci přírody a bílé vody mohlou užívat závody v pádlování, naučit se něco nového při hromadných trénincích nebo se zaposlouchat do bohatého hudebního programu.


Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

Prohlédněte si všechny fotografie k článku...


Nejinak tomu bude i letos, kdy je cílem festivalu podpořit jízdu na kajaku na divoké vodě, ale také zvýšit povědomí o přírodních krásách Černé Hory. Kajak Fest Tara 2018 se bude konat na jednom z nejkrásnějších míst na celém toku řeky Tara - tábořišti Grab. Grab se nachází na břehu řeky Tara, 9 km od Scepan Polje, v srdci dubového a bukového lesa. Na nižší úrovni vedle řeky se nachází bar, restaurace a terasa s výhledem na řeku. Na horní úrovni jsou ubytovací jednotky (pokoje s vlastní koupelnou), bungalovy, stany. Odevšud je krásný výhled na okolní hory.

Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

"Jsme velmi potěšeni, jak velké množství začátečníků a mladých lidí má zájem se naučit jezdit na kajaku. To nám dodává další motivaci k práci. Stejně jako v předchozích letech jsme se snažili nabídnout něco pro každého, kromě slalomového závodu nabízíme také tratě pro downhill, výlety po okolí, cykloturistiku a rafting. Takže i pokud nejste kajakář, můžete se zúčastnit a určitě se nebudete nudit", popisuje pořadatel.

Pozvánka na Kayak Fest Tara 2018

V letošním roce je startovné pro kajakáře 50 eur a zahrnuje čtyřdenní pobyt v kempu, plnou penzi, účast na festivalu a stanové ubytování, zatímco vstupné pro návštěvníky činí 20 eur. Pořadatelé také poskytují bezplatnou dopravu z Podgorice do tábora Grab a zpět. V letošním ročníku se připojí také Balkan Rivers Defense 3 a pomohou nám zvednout povědomí o důležitosti boje za volně tekoucí řeky.

Více informací o této akci naleznete na oficiálních webových stránkách www.kayakfest.me nebo na Facebooku.

Foto: Predrag Vučković Extreme Photographer.


16.08.2018, Alena Hrubá


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ