HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vodácký florbalový svátek opět první lednový víkend v Troji

Vodácký florbalový svátek opět první lednový víkend v Troji

Už podvanácté v řadě se v trojském vodáckém areálu uskuteční tradiční vodácký florbalový turnaj TROJA FLORBAL Cup 2019 – Memoriál Michala Makovského (5. - 6. 1. 2019).Rádi bychom vás všechny pozvali na sportovní, ale zároveň i kulturní událost, na které žádný z vodáků nesmí chybět. V pražské loděnici UK FTVS na vás budou čekat, jako každoročně, nervy drásající souboje týmů nejen z celé republiky o prestižní ocenění nejlepší florbalisté jezdící na vodě a pohár Michala Makovského. Dále spousta zábavy s vyvrcholením v podobě sobotní párty a občerstvení v místní restauraci Loděnice.


Memoriál Michala Makovského

Memoriál Michala Makovského

Memoriál Michala Makovského

Prohlédněte si všechny fotografie k článku...


V létě roku 2013 nás náhle, po zákeřné nemoci, opustil zakladatel našeho vodáckého turnaje, vodák, velký sportovec, trenér, skvělý kamarád a především úžasný člověk, Michal Makovský. I na jeho počest pokračujeme v jeho práci a chceme vidět, co nejvíce týmů o prvním lednovém víkendu v tělocvičně v Troji, ať se má Micháč na co dívat!

Memoriál Michala Makovského

Program celého víkendu:
Stejně jako v minulých ročnících se bude turnaj odehrávat ve dvou hracích dnech a to o víkendu 5.1 - 6. 1.2018 (pořadatelé si vyhrazují právo změny při neúčasti dostatečného počtu týmu, bude upřesněno). Začátek sobotního programu je předpokládán na 9:00, kdy se odehrají základní skupiny. Nedělní program bude po sobotním večírku odstartován v rozumnou ranní hodinu vyřazovacím pavoukem. Vrchol turnaje v podobě finále se bude hrát kolem 2 hodiny odpolední. Stejně jako loni se bude také soutěžit o individuální Micháč Trophy, kterou získá nejvšestrannější hráč z dovednostní soutěže.

Memoriál Michala Makovského

Hned vedle tělocvičny bude k dispozici občerstvení v místní restauraci, dále možnost tréninku na kanále, který prošel v uplynulých letech kompletní rekonstrukcí a samozřejmě pravá vodácká party! Účast přislíbila i legendární vodácká kapela Sjetý Noty. Doufáme, že se opět sejdeme v hojném počtu a všichni si užijeme nejen sportovní, ale i společenský víkend.

Memoriál Michala Makovského

Jedná se o florbalový turnaj, kterého se mohou zúčastnit slalomové, sjezdové, rychlostní, raftové a další vodácké kluby. Všichni hráči jednotlivých družstev musí být členy ČSK nebo SvoČRu, případně obdobných svazů zahraničních! Z jednoho klubu se může přihlásit více týmů. Přesné detaily (časové, organizační a hrací systémy) budou včas oznámeny po obdržení všech přihlášených týmů.

Memoriál Michala Makovského

Důležité informace

  • Termín: 5. - 6. 1. 2019
  • Družstva: 3+1 (maximálně 7 hráčů)
  • Startovné: 150Kč/hráč
  • POZOR!!! Při placení startovného je tým povinen předložit registrační průkazy všech hráčů!!!
  • Přihlášky zasílejte nejpozději do 1. 1. 2019 přes tento formulář.
  • Událost na Facebooku.
  • Reportáž České televize z ročníku 2017
  • Foto z minulých ročníků od Jana Homolky

Těšíme se na vás!

Váš organizační tým USK „M“


29.11.2018, Pořadatel akce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ