HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vaše videa


Když v Maroku čekáte suché řeky a chytnete povodně

Když v Maroku čekáte suché řeky a chytnete povodně

V Pádlerovi 3/2018 jste se mohli dočíst o výpravě tří českých kajakářů do Maroka. Místo očekávaných suchých koryt tady ale zastihli povodně a tak se moc nedalo spolehnout na kilometráže a popisy řek, protože tohle tu asi zatím zažil jen málokdo. Podívejte se, jak to vypadá, když v Maroku chytnete (až moc) dobrou vodu.

Prvosjezd vodopádu Malasusa v Tanzánii

Prvosjezd vodopádu Malasusa v Tanzánii

Před nedávným časem se z africké expedice vrátili David Sodomka a Palo Andrassy. Za účasti lokálního pádlera Deweta Michau objevovali řeky v Tanzánii a Malawi. Podívejte se na prvosjezd vodopádu Malasusa na řece Kiwira v Tanzánii, který je jen částí z toho, co se borcům podařilo (prvo)sjet.

A samozřejmě už domlouváme článek...

Jarní Belá kamerou vodáků Šk Bodva

Jarní Belá kamerou vodáků Šk Bodva

V minulém týdnu si užívali krásnou vodu slovenské říčky Belé vodáci z Šk Bodva. Podívejte se na video z jedné z nejkrásnějších slovenských řek.

Honza Choutka zkoušel ZET FIVE jako singlovku

Honza Choutka zkoušel ZET FIVE jako singlovku

Včera jsme pro vás vydali recenzi kajaku ZET Five a dnes přinášíme ukázku toho, jak se dá na lodi jezdit v úpravě C1. Five si takto upravil Honza Choutka a s partičkou vyrazil novou loď vyzkoušet do Rakouska na Lofer, Lammer a Brandi.

Kuba Suchý a Matěj Holub řádili v Chile

Kuba Suchý a Matěj Holub řádili v Chile

Matěj Holub je na roční svatební cestě a na podzim a zimu si naplánoval návštěvu Chile. Do Jižní Ameriky za ním dorazil ještě Kuba Suchý a chlapci se opravdu nešetřili a dávali si jednu vyhlášenou řeku za druhou. Vrcholem všeho byl sjezd opravdu vysokého vodopádu Newen Falls. Mrkejte na video a raději si hlídejte puls.

Silvestrovská Wolfsteiner Ohe

Silvestrovská Wolfsteiner Ohe

Poslední den roku 2017 se díky teplému počasí a dešťovým srážkám i ve vyšších polohách dostaly nad limity sjízdnosti některé řeky na Šumavě a v blízkém okolí. Michal Havelka si na závěr roku šoupnul německou Wolfsteiner Ohe za pěkné vody a nechybělo GoPro na jeho helmě. A jak jste Silvestr stráili vy?

Letní splutí Cirochy

Letní splutí Cirochy

Každý rok se začátkem léta na východním Slovensku koná splutí řeky Cirochy. Začíná se hned pod stavidly přehradní nádrže Starina a jsou zajištěny ideální podmínky. Možná dobrý plán na sezonu 2018? Video připravil Branislav Jánoš.

ZET Five v Chile

ZET Five v Chile

Před pár týdny byla představená nová loď Five od ZET kayaks a už jsou na světě (a ve světě) první kousky. Na testování dostal kajak i Matěj Holub, který je zrovna v Chile. Podívejte se, jak "pětku" povozil na řece Gol Gol.

Vodopády na Rio Jalacingo

Vodopády na Rio Jalacingo

Pádlovací sezóna v Mexiku je v plném proudu a čeští kajakáři jsou u toho. Matěj Holub nám do redakce zaslal video z dolního úseku řeky Jalacingo. Úzká řeka si razí cestu divočinou, má velký spád a kajakář si užívá jeden vodopád za druhým.

Podzimní Šuby Duby

Podzimní Šuby Duby

Podívejte se na krátké video od vodáků z Šk Bodva, kteří se zúčastnili základního kurzu kanoistiky na přehradě Ružín pod názvem Šuby Duby. Kurz pořádá vodácký klub Kamikse Košice.