Vaše videa


Kuba Suchý a Matěj Holub řádili v Chile

Kuba Suchý a Matěj Holub řádili v Chile

Matěj Holub je na roční svatební cestě a na podzim a zimu si naplánoval návštěvu Chile. Do Jižní Ameriky za ním dorazil ještě Kuba Suchý a chlapci se opravdu nešetřili a dávali si jednu vyhlášenou řeku za druhou. Vrcholem všeho byl sjezd opravdu vysokého vodopádu Newen Falls. Mrkejte na video a raději si hlídejte puls.

Silvestrovská Wolfsteiner Ohe

Silvestrovská Wolfsteiner Ohe

Poslední den roku 2017 se díky teplému počasí a dešťovým srážkám i ve vyšších polohách dostaly nad limity sjízdnosti některé řeky na Šumavě a v blízkém okolí. Michal Havelka si na závěr roku šoupnul německou Wolfsteiner Ohe za pěkné vody a nechybělo GoPro na jeho helmě. A jak jste Silvestr stráili vy?

Letní splutí Cirochy

Letní splutí Cirochy

Každý rok se začátkem léta na východním Slovensku koná splutí řeky Cirochy. Začíná se hned pod stavidly přehradní nádrže Starina a jsou zajištěny ideální podmínky. Možná dobrý plán na sezonu 2018? Video připravil Branislav Jánoš.

ZET Five v Chile

ZET Five v Chile

Před pár týdny byla představená nová loď Five od ZET kayaks a už jsou na světě (a ve světě) první kousky. Na testování dostal kajak i Matěj Holub, který je zrovna v Chile. Podívejte se, jak "pětku" povozil na řece Gol Gol.

Vodopády na Rio Jalacingo

Vodopády na Rio Jalacingo

Pádlovací sezóna v Mexiku je v plném proudu a čeští kajakáři jsou u toho. Matěj Holub nám do redakce zaslal video z dolního úseku řeky Jalacingo. Úzká řeka si razí cestu divočinou, má velký spád a kajakář si užívá jeden vodopád za druhým.

Podzimní Šuby Duby

Podzimní Šuby Duby

Podívejte se na krátké video od vodáků z Šk Bodva, kteří se zúčastnili základního kurzu kanoistiky na přehradě Ružín pod názvem Šuby Duby. Kurz pořádá vodácký klub Kamikse Košice.

Vodáci vyčistili Prielom Hornádu

Vodáci vyčistili Prielom Hornádu

Překrásný úsek Prielom Hornádu se 8.10. dočkal vyčistění od odpadků. Podívejte se na video z užitečné akce, kterou uspořádali vodáci z NP Slovensky raj a zúčastnili sa ho vodáci z Šk Bodva, Kamikse a z Prešova.

Honza Choutka trávil zimu v Chile

Honza Choutka trávil zimu v Chile

Honza Choutka v loňském roce přerušil studium vysoké školy, koupil letenku jedním směrem, která měla v kolonce destinace napsáno Chile a jel skákat svoje milované vodopády. Podívejte se na vydařené i méně vydařené lajny na řekách a vodopádech zvučných jmen.

Několik záběrů z ECA Junior Slalom Cup

Několik záběrů z ECA Junior Slalom Cup

Ve dnech 5. a 6. srpna se na kanále v Českém Vrbném uskutečnil závod juniorů ve vodním slalomu ECA Junior Slalom Cup. Byl u toho Michal Havelka, který natočil a sestříhal krátké video.

Letní řeky Rakouska - okolí Iselu a Brandenberger Ache

Letní řeky Rakouska - okolí Iselu a Brandenberger Ache

Rakousko je vděčnou destinací po celou sezonu. V létě se jezdí většinou na toky tekoucí z ledovců, ale když se poštěstí, tak se dají po deštích chytit i jarní řeky. Dan Princ s partou kamarádů jeli ledovcový Isel a potoky v jeho okolí - Defereggenbach a Reinbach a právě díky dešťům chytili vodu na vyhlášené Brandenberger Ache.