Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pádler TV


Doubrava 2017 leteckým pohledem

Doubrava 2017 leteckým pohledem

Nad letošním Odemykáním Doubravy létal dron Petra Vencovského, který natáčel projíždějící davy vodáků v Mladoticích a samozřejmě v peřeji u Martina. Podívejte se, jak vypadá Doubrava z ptačího pohledu. Třeba se na videu i uvidíte.

Finále Českého poháru v eskymování 2017

Finále Českého poháru v eskymování 2017

Před pár dny se na YouTube objevilo video z letošního Finále Českého poháru v eskymáckých obratech. Kdo jsou letošní šampioni a jak jim to "zvedá" se podívejte v krátkém filmu od Martina Dvořáčka.

Salza na paddleboardech

Salza na paddleboardech

Začátkem dubna se česká partička jezdců okolo Tambo SUP vydala pojezdit na notoricky známou rakouskou řeku učitelku - Salzu. Na místě se přidalo ještě několik místních paddleboardsitů a tak byla výsledná skupina velmi početná. Z akce vzniklo krásné video, kterému dodávají šmrnc působivé záběry z dronu. Více o akci hledejte na paddleboardista.cz.

Jak se natáčel film Divočinou Aljašky?

Jak se natáčel film Divočinou Aljašky?

V loňském roce jsme hned několikrát psali o expedici českých dobrodruhů Fjolls na řeku Alatnu tekoucí na Aljašce. Po spoustě krásných fotek si fjollové připravili i film Divočinou Aljašky, který je ke shlédnutí na letošní Expediční kameře. Koukněte se, jak se takový krásný film natáčí, když jste uprostřed lesů a nemáte k dispozici nic jiného než energii ze slunce.

Nadiža - neznámá řeka ve Slovinsku

Nadiža - neznámá řeka ve Slovinsku

Když se řekne Slovinsko, nejspíš se vám vybaví názvy několika řek. Ale co třeba jméno Nadiža? Že nic? Tak se podívejte, jakou pěknou vodu taky Slovinsko nabízí mimo profláklých klasik.

Rio Baker na C1 v podání Honzy Choutky

Rio Baker na C1 v podání Honzy Choutky

Singlíř Honza Choutka trávil zimu v Chile a mezi jeho největší zážitky určitě patří sjezd vyhlášené big water řeky Rio Baker. Podívejte se, jak se s obřími peřejemi popasoval...

Šumavská řeka Vydra odstartovala sezonu

Šumavská řeka Vydra odstartovala sezonu

Šumavská Vydra je hodně hezká řeka, která ale díky regulím Národního parku Šumava nedovoluje vodákům vyrazit vždy, když teče voda. Minulý víkend byl letos prvním možným termínem pro splutí a hned to vyšlo. Vody teklo krásných 20 kubíků a nebylo prý ani tolik zima. Jenom slunce se schovávalo za mraky, ale to už bychom asi chtěli moc. Děkujeme za zaslané video Jiřímu Muricovi.

Tanvaldská Kamenice na otevřené kanoi

Tanvaldská Kamenice na otevřené kanoi

O víkendu měla příjemných 6 kubíků Tanvaldská Kamenice a kromě mnoha kajakářů se na ní vypravil také Robert "Saigon" Kyselý, který si jí sjel na otevřené kanoi. Podívejte se, jak si jízdu užil a jak se mu dařilo v klíčových místech jako jsou Okýnka, Prádelna a další. Taky už jste letos Kamenici jeli?

Splutí Odry za limitního stavu

Splutí Odry za limitního stavu

Další video, které ukazuje jedno z prvních jarní splutí letošní sezony je tu. Tentokrát se jela Odra za limitního vodního stavu, ale radost ze splutí je vidět na každém záběru pádla i kamery.

Jak rychle namotat házecí pytlík pro druhý hod?

Jak rychle namotat házecí pytlík pro druhý hod?

Kamarád rotuje ve válci a vám se nepodařil první hod házečkou. Rychle si přitáhnete provaz k sobě a potřebujete ho co nejdřív znovu hodit. Jak si lano namotat tak, abyste ho mohli znovu odhodit co nejdříve? Poradí vám toto instruktážní video od NRS. Znáte i další způsoby?