HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz OutdoorForum.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz ExpedicniKamera.cz SnowFilmFest.cz KlubCestovatelu.cz
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Vodácká navigace Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pádler TV


Jak se jezdí legendy - Fantasy Falls

Jak se jezdí legendy - Fantasy Falls

Matěj Holub, Kuba Suchý a Palo Andrassy letos vyrazili do Kalifornie a byla to skvělá volba. Poté, co díky jevu El Niño nasněžila spousta sněhu, mělo vodu snad vše na co si hoši vzpomněli. Nyní se podívejte na první video (stříhal Matěj Holub) z jejich putování a sice po řece Mokulemne, jejíž severní větev je známá pod názvem Fantasy Falls.

Speciální den na vodě

Speciální den na vodě

Už je to pěkná řádka let, kdy se kajakářská legenda Tao Berman v jednom ze svých filmů proháněl ve freestylovém kajaku na vlně tvořené dvě motorovými čluny svištícími po hladině jezera. Teď to zkusil někdo další a vypadá to jako skvělá zábava. Navíc by to možná bylo řešení pro české vyznavače freestyle ježdění, kteří příliš vhodných vln na českých řekách nemají.

Vodácké prázdniny v Gruzii

Vodácké prázdniny v Gruzii

V nejnovějším Pádlerovi se mimo jiného dočtete i o výletě partičky mladých kajakářů do Gruzie. Až si text od Honzy Motýla přečtete podívejte se na video (stříhal také Honza) z této akce. A nebo se podívejte na video a pak hned čtěte článekUsmívající se

Trnava X Race 2016 - oficiální video

Trnava X Race 2016 - oficiální video

Trnava X Race 2016 je už minulostí, ale video, které z této události připravil Honza Kolář, zůstane natrvalo. Podívejte se, jak tenhle úžasný závod zase vyšel. Pro výsledky a další informace navštivte www.txr.cz.

choutas / NORWAY / havelkabros pro všechny

choutas / NORWAY / havelkabros pro všechny

Více než půl hodiny dlouhé video připravili bratři Havelkovi a Honza Choutka z jejich tripu do Norska. O výletě této partičky jsme vám psali v HYDRU 4/15 a vyznačoval se tím, že kluci jezdili jeden velký vodopád za druhým. Doporučujeme nedívat se na video před spaním, abyste neměli divoké sny Mrkající

Lira v Českém Krumlově v přímém přenosu

Lira v Českém Krumlově v přímém přenosu

Známý jez Lira v Českém Krumlově můžete kdykoliv sledovat online díky přímému přenosu na serveru Playtvak.cz. Zatím se tam toho tolik neděje, ale v létě to bude podobné jako sledovat kamery na dálnici D1.

První video z Trnava Xrace 2016 je online

První video z Trnava Xrace 2016 je online

Je to teprve druhý den co skončil letošní Trnava Xrace a už se na internetu začínají objevovat první videa ze závodu. Toto kayakcrossové připravil Dan Princ. Těšíme se na další.

První závod série EKEC - Outdoormix

První závod série EKEC - Outdoormix

EKEC je nová série extrémních závodů, která zahrnuje tři velké evropské akce - Outdoormix, King of Alps a Devils Extreme Race. Podívejte se na video od Chouťase z první akce série EKEC, kterou byl festival Outdoormix ve Francii. Outdoormix se neobešel bez české účasti a brzy vám o něm přineseme podrobnou reportáž. Cinkaly totiž medaile.

Vzpomínka na Trnava X Race 2015

Vzpomínka na Trnava X Race 2015

Už jen pár dnů zbývá do začátku letošního Trnava X Race. Kdo z vás by ještě nebyl dostatečně naladěn na pohodovou vlnu této akce, měl by se podívat na skvělé video z loňského ročníku od Buena Linea.

Ruský prvosjezd v Číně

Ruský prvosjezd v Číně

Videa s ruskými vodáky jsou na internetu velmi populární, protože kousky, které na nich předvádějí, bývají za hranicí chápání "normálních" lidí. Podívejte se na jeden z novějších počinů ruských vodáků, kteří poprvé jeli tuto řeku v čínském pohoří Kunlun. Samozřejmě na katamaránech a v typickém ruském vybavení vyrobeném vlastnoručně doma. A tipněte si, věděli do čeho jednou nebo ne?