Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Vodácká navigace Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Pádler TV


Proplavaný sifon na Soče

Proplavaný sifon na Soče

Sifony jsou zlým snem všech vodáků. Jak to vypadá, když už se stane a jeden takový sifon si proplavete? Na vlastní kůži to zažil (a natočil) Michał Glinka na Soče v červnu letošního roku. Buďte na řekách opatrní!

Červencové Tyrolsko

Červencové Tyrolsko

Na YouTube kanálu Dana Prince se včera objevilo nové video. Je z pádlování v Tyrolsku, kde Dan s partičkou strávil několik červencových dnů. Znáte potoky jako Ahrnbach? Pak se ve videu asi i poučíte.

Pat Keller čelí peřejím se zavázanýma očima

Pat Keller čelí peřejím se zavázanýma očima

Kajakářská legenda — Steve Fisher se ponořuje do tajů pádlování z pohledu takřka psychologického a v krátkém videu ukazuje, jak se Pat Keller vypořádává se svými "démony" a stává se tak člověkem, žijícím podle svých vlastních představ. Prohlédněte si působivé video a zamylete se nad svými vlastními "démony".

Na seakajaku okolo patagonských ledovců

Na seakajaku okolo patagonských ledovců

Expedice tří seakajakářů, kteří se vydali podél západního pobřeží Patagonie. Celkem upádlovali 800 km za 33 dní a v bludišti fjordů viděli například ledovce končící přimo v moři. Podívejte se na video od Erin Bastian, která to vše skvěle zdokumentovala.

Jak se jezdí legendy - Fantasy Falls

Jak se jezdí legendy - Fantasy Falls

Matěj Holub, Kuba Suchý a Palo Andrassy letos vyrazili do Kalifornie a byla to skvělá volba. Poté, co díky jevu El Niño nasněžila spousta sněhu, mělo vodu snad vše na co si hoši vzpomněli. Nyní se podívejte na první video (stříhal Matěj Holub) z jejich putování a sice po řece Mokulemne, jejíž severní větev je známá pod názvem Fantasy Falls.

Speciální den na vodě

Speciální den na vodě

Už je to pěkná řádka let, kdy se kajakářská legenda Tao Berman v jednom ze svých filmů proháněl ve freestylovém kajaku na vlně tvořené dvě motorovými čluny svištícími po hladině jezera. Teď to zkusil někdo další a vypadá to jako skvělá zábava. Navíc by to možná bylo řešení pro české vyznavače freestyle ježdění, kteří příliš vhodných vln na českých řekách nemají.

Vodácké prázdniny v Gruzii

Vodácké prázdniny v Gruzii

V nejnovějším Pádlerovi se mimo jiného dočtete i o výletě partičky mladých kajakářů do Gruzie. Až si text od Honzy Motýla přečtete podívejte se na video (stříhal také Honza) z této akce. A nebo se podívejte na video a pak hned čtěte článekUsmívající se

Trnava X Race 2016 - oficiální video

Trnava X Race 2016 - oficiální video

Trnava X Race 2016 je už minulostí, ale video, které z této události připravil Honza Kolář, zůstane natrvalo. Podívejte se, jak tenhle úžasný závod zase vyšel. Pro výsledky a další informace navštivte www.txr.cz.

choutas / NORWAY / havelkabros pro všechny

choutas / NORWAY / havelkabros pro všechny

Více než půl hodiny dlouhé video připravili bratři Havelkovi a Honza Choutka z jejich tripu do Norska. O výletě této partičky jsme vám psali v HYDRU 4/15 a vyznačoval se tím, že kluci jezdili jeden velký vodopád za druhým. Doporučujeme nedívat se na video před spaním, abyste neměli divoké sny Mrkající

Lira v Českém Krumlově v přímém přenosu

Lira v Českém Krumlově v přímém přenosu

Známý jez Lira v Českém Krumlově můžete kdykoliv sledovat online díky přímému přenosu na serveru Playtvak.cz. Zatím se tam toho tolik neděje, ale v létě to bude podobné jako sledovat kamery na dálnici D1.