Pádler TV


Vzpomínka na Trnava X Race 2015

Vzpomínka na Trnava X Race 2015

Už jen pár dnů zbývá do začátku letošního Trnava X Race. Kdo z vás by ještě nebyl dostatečně naladěn na pohodovou vlnu této akce, měl by se podívat na skvělé video z loňského ročníku od Buena Linea.

Ruský prvosjezd v Číně

Ruský prvosjezd v Číně

Videa s ruskými vodáky jsou na internetu velmi populární, protože kousky, které na nich předvádějí, bývají za hranicí chápání "normálních" lidí. Podívejte se na jeden z novějších počinů ruských vodáků, kteří poprvé jeli tuto řeku v čínském pohoří Kunlun. Samozřejmě na katamaránech a v typickém ruském vybavení vyrobeném vlastnoručně doma. A tipněte si, věděli do čeho jednou nebo ne?

Katarakt na Soče

Katarakt na Soče

Profesionální slovinský kajakář Andrej Bijuklič natočil a sestříhal video z jeho domácího terénu na řece Soče - z úseku Katarakt (Kobarid). Z videa je vidět, že Andrej má úsek, na kterém pravidelně trénuje, skutečně naježděný!

Choceňská vzpomínka na Norsko

Choceňská vzpomínka na Norsko

David Felgr z oddílu Vodáci Choceň, dal dohromady video z jejich loňské letní výpravy do Norska. Video se docela hodí, protože brzy už tu bude sezóna 2016, kdy Norsko určitě opět nezklame. Chystáte se?

Jarní pádlování v Bosně a Srbsku

Jarní pádlování v Bosně a Srbsku

Na jarní řeky do Bosny a Srbska se vydala slovenská partička. Podívejte se na delší záznam z řek Vrbas, Neretva, Praca, Veliky Rzav a Ibar. Nebyli jste letos taky pádlovat na Balkáně?

Tanvaldská Kamenice od Kačerů Chrudim

Tanvaldská Kamenice od Kačerů Chrudim

Další pěkné video z Kamenice nám do Pádler TV poslal Honza Sloupenský z oddílu Kačeři Chrudim. Mimo extrémních peřejí na horní Kamenici se můžete pokochat i sjezdem klasického úseku přes Okýnka, Prádelnu, Tobogán a další známé peřeje. Už aby Kamenice zase tekla.

Jak eskymují mistři republiky?

Jak eskymují mistři republiky?

Velmi pěkné video z finále Českého poháru v eskymování (ČPE) nám poslal Martin Dvořáček. Podívejte se, jak eskymují ti nejlepší v republice a trénujte na další ročník.

Sjeďte si celou horní Kamenici na videu

Sjeďte si celou horní Kamenici na videu

Aby byl zajištěn dostatek vody pro závody v Plavech, vypouštěla o víkendu přehrada Josefův důl vodu. Odtok byl krásných 9 kubíků a toho jako vždy využili extrémní jezdci. Obtížná horní Kamenice s extrémním spádem jich přilákala několik desítek. Pokud jste si na horní Kamenici netroufli, sjeďte si jí celou alespoň na videu od Ondry Pokorného.

Plzeňáci otevřeli sezonu v Alpách

Plzeňáci otevřeli sezonu v Alpách

Jaro je nenávratně tady a s ním i první výjezdy do Alp. O víkendu otevírali alpskou sezonu třeba kluci z Plzně, když sjeli Brandenberger Ache, Koppentraun a Zinkenbach s perfektním vodopádem.

Málo známá korsická pecka

Málo známá korsická pecka

Korsiku zná mnoho českých vodáků jako svoje boty. Vždy se ale najde něco, co dokáže překvapit. Partička V-Boyz letos trochu zapátrala a objevila zdrojnici řeky Rizzanesse nazvanou Asinao. Na této zdrojnici sjeli horní tok, který se jmenuje Criviscia a objevili naprosto parádní řeku se spoustou nádherných peřejí. Nejeli jste někdy náhodou tento skvost?


PRODUKTOVÉ TIPY