HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

REDAKCE PÁDLER

Pádler 2016

WEB PÁDLER.CZ

Web Pádler.cz je určen pro všechny vodáky. Přináší aktuální informace zejména z dění na českých řekách. Najdete u nás informace z vodáckých akcí, reportáže z výletů a expedickalendář akcí, pozvánky na akce, vodácké drby, rozhovory, recenze vodáckého vybavení, rady a tipy týkající se pádlování a všeho kolem, bazar vodáckého vybavení, velkou vodáckou diskusi a mnoho dalšího.

MAGAZÍN PÁDLER

Magazín Pádler přináší zajímavé čtení z vodáckého světa. Ať už jste rekreačním splouvačem klidných řek, nadšeným vodákem, který rád využije jakoukoliv příležitost si zapádlovat nebo sportovcem, který na vodě pravidelně trénuje a závodí, určitě si v našem časopisu najdete to své. Píšeme o vodácké turistice, divoké vodě, expedicích, závodech, seakajaku, raftingu, paddleboardech, slalomu a sjezdu, packraftingu, freestylu a všech dalších vodáckých disciplínách.

  • 4 vydání ročně
  • 68 stran
  • K dostání ve všech správných vodáckých obchodech centrech a půjčovnách nebo přímo domů díky předplatnému 

REDAKCE

Petr Snížek

Petr „Snížák“ Snížek, šéfredaktor Pádlera

Kontakt pro: nabídky reportáží, objednávky PR článků, mediální partnerství pro vodácké akce.

snizak(@)padler.cz, 777 910 428

Petr Snížek se vodáctví věnuje od prenatálního stavu, protože první Lužnici jel ještě před narozením. Navíc údajně za pěkně vysokého vodního stavu, takže vývoj po narození byl jasně předurčen. Od útlého věku se věnoval vodáckému víceboji P-5 v Klubu vodáků Starý Kolín a po ukončení základních studií přesedlal na kajak, kterému zůstává věrný dodnes ve všech jeho podobách. V nedávné době spojil s kajakem ještě cestovatelské choutky a snaží se s lodí navštěvovat exotické destinace. Ačkoliv studoval něco úplně jiného než vodáctví, zůstal milované vodě věrný a díky práci šéfredaktora v Pádlerovi se voda stala jeho obživou.

 

Petr Snížek

Alena Hrubá, redaktorka

alena(@)padler.cz

Alena je absolventkou Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze. I když byla na vodačku pokřtěna již v pěti letech, pádlování na divoké vodě se věnuje teprve chvilku. Když zrovna nic neteče, ráda vyrazí na vandr s kamarády, na kolo nebo do hor. Také ji můžete potkat u táboráku s kytarou v nebo na pódiu s pěveckým sborem Cancioneta Praga. "Narozdíl od svého kolegy jsem začala jezdit na vodu až po svém narození. Zato si dodnes pamatuji na svůj první vodácký křest, který proběhl ještě v mém předškolním věku v kempu v Rožmberku nad Vltavou s oddílem VOR Radotín. Plácli mě pádlem přes zadek a pak moje maminka při podávání vodácké medicíny už stačila jen s hrůzou vykřiknout: „Nepij to celý!“. Ačkoliv to bylo hnusný, překonala jsem se, celý to vypila a vodačkou jsem dodnes. Před pár lety jsem z baraky přesedlala do kajaku, kde se zatím snažím ovládnout svůj strach a hlavně moc často nepít z neoprenky."

Stálí spolupracovníci redakce, stálí autoři

Jakub „Kajman“ Šedivý, Tomáš „Fantomas“ Svoboda, Petr „Gándhí“ Novotný, J. H. Choroš, Standa Chládek, Jan „Šťovík“ Šťovíček, Vladimír „Břeh“ Fořt, František Prokeš, Matěj Sottner, Honza Rott, Vojta Jančar, Vítek Jindrle, Jan Hocek, Věrka Kučerová.


© 2005 - 2017 Copyright Padler.cz

Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tomto serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. Vydavatel zaručuje všem čtenářům tohoto portálu ochranu jejich osobních údajů; nesbírá žádné osobní údaje, které čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání názorů k článkům). Viz PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU.


19.01.2016, Petr Snížek


ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ