HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vodácký průvodce

Začali jsme pro vás připravovat novou sekci s vodáckými průvodci. Jako první budeme postupně vkládat vodácké průvodce po českých řekách, časem i průvodce po řekách zahraničních.

V seznamu průvodců lze pohodlně filtrovat na základě země, ve které se daná řeka nachází, názvu řeky, sjízdnosti, a také obtížnosti.

Jakékoliv dotazy a připomínky k průvodcům pište na aneta@padler.cz.


Země
Název řeky
Sjízdné



Obtížnost








 

Země Název řeky Úsek
Česká republika Sázava Týnec nad Sázavou - Pikovice
Česká republika Svitava Blansko – soutok se Svratkou
Česká republika Rolava Přebuz – ústí do Ohře
Česká republika Bečva Valašské Meziříčí – Teplice nad Bečvou
Česká republika Bečvárka Plzeň – Zvíkovec
Česká republika Bečvárka Zvíkovec – Roztoky
Česká republika Bílina Hostomice– Ústí nad Labem
Česká republika Cidlina Lučice – Zbraň
Česká republika Orlice Nekoř – Hradec Králové
Česká republika Doubrava Bílek – Ronov nad Doubravou
Česká republika Dyje Znojmo – Hevlín
Česká republika Dyje Bulhary – ústí do Moravy
Česká republika   Trhová Kamenice – Seč
Česká republika Chrudimka Chrudim, loděnice Kačeři – Chrudim, park Na Střelnici
Česká republika Jizera Benátky nad Jizerou – Toušeň
Česká republika Blanice Vlašimská Louňovice pod Blaníkem – Český Šternberk (Sázava)
Česká republika Jizera Malá Skála – Mnichovo Hradiště
Česká republika Jihlava Dolní Cerekev – Ivančice
Česká republika Jizera Mýto – ústí Jizerky
Česká republika Kamenice Pod přehradou Josefův Důl – Spálov
Česká republika Labe Vrchlabí – Hostinné
Česká republika Labe Děčín - Pirna
Česká republika Ležák (Holetínka) Památník Ležáky – Bítovany
Česká republika Loučná Prachovice – Sezemice
Česká republika Lužnice Klokoty – Koloděje nad Lužnicí
Česká republika Lužnice Nová Ves nad Lužnicí – Veselí nad Lužnicí
Česká republika Blanice Přehrada Husinec – Strunkovice nad Blanicí
Česká republika Malše Dolní Dvořiště – Pořešín
Česká republika Malše Přehrada Římov – ústí do Vltavy
Česká republika Morava Uherský Ostroh – Rohatec
Česká republika Moravice Kružberk – Žimrovice
Česká republika Morávka Nádrž Morávka – soutok s Ostravicí
Česká republika Mumlava Harrachov – soutok s Jizerou
Česká republika Mže Město Touškov – Radčice
Česká republika Nežárka Soutok Kamenice a Žirovnice – ústí do Lužnice
Česká republika Nová řeka Rozvodí – ústí do Nežárky
Česká republika Odra ústí Budišovky – hranice s Polskem
Česká republika Ohře Kynšperk nad Ohří – Loket
Česká republika Olše Jablunkov – Třinec
Česká republika Ploučnice Stráž pod Ralskem – soutok s Labem
Česká republika Radbuza Chotěšov – Dobřany
Česká republika Střela Rabštejn nad Střelou – Mladotice
Česká republika Svitava Letovice – Blansko
Česká republika Svratka České Milovy – Dalečín
Česká republika Svratka Vír I – Borač
Česká republika Tichá Orlice Lichkov – soutok s Divokou Orlicí
Česká republika Úhlava Vodní nádrž Nýrsko – Úborsko
Česká republika Úslava Žinkovy – soutok s Berounkou
Česká republika Vltava Kanál Troja – Mělník
Česká republika Vltava Vraňany – soutok s Labem
Česká republika Vltava Lipno I – Lipno II
Česká republika Ohře Karlovy Vary – Radošov
Česká republika Vltava Vyšší Brod – Boršov nad Vltavou
Česká republika Želivka Velký Rybník – Kutná Hora
Česká republika Bečva Velké Karlovice – Valašské Meziříčí
Česká republika Vydra Modrava – Antýgl
Česká republika Vavřinecký potok Vavřinec hráz – Toušice
Česká republika Krounka Kutřín – soutok s Novohradkou
Česká republika Úpa Bohuslavice – Ratibořice
Česká republika Oslava Náměšť nad Oslavou – Kuroslepy
Česká republika Mže PN Hracholusky – soutok s Radbuzou
Česká republika Bílá voda Rozstání, Panský rybník – Holštejn silniční most
Česká republika Botič Průhonice – ústí do Vltavy
Česká republika   Bučický rybník (hráz) – Budiměřice
Česká republika Otava Radešov kemp (ř.km 106,2) – Katovice (ř. km 61,3)
Česká republika Brtnice Mlýnický Dvůr – ústí do Moravské Sázavy
Česká republika Jevišovka Jevišovice – Plaveč
Česká republika Bystřice Hroznětín – Ostrov nad Ohří (ústí do Ohře)
Česká republika Březná Strážovský rybník – ústí do Jihlavy
Česká republika Lomnice Blatná – vzdutí PN Orlík
Česká republika Loučka Strážek – Tišnov
Česká republika Mastník Sedlčany – Kasárna
Česká republika Smědá Raspenava – st. hranice
Česká republika Třebůvka Městečko Trnávka – ústí do Moravy
Česká republika Malé Labe Dolní Lánov – ústí do Labe
Česká republika Volyňka Vimperk – Volyně
Česká republika Alba Častolovice – Bědovice (Třebechov)
Česká republika   Horní část soutoku – Lahošť
Česká republika Bystřička Ústí velké výpusti VD Bystřička – ústí do Vsetínské Bečvy
Česká republika   Schönau bei Litschau – ústí
Česká republika Klenice Dolní Bousov – park Štěpánka v Mladé Boleslavi
Česká republika Kosový potok Planá – Třebel
Česká republika Křetínka Hamry – Dolní Poříčí
Česká republika Mlýnská stoka Stavidlo v Mladém – ústí do Vltavy
Česká republika Mohelka Trávníček – Mohelnice nad Jizerou
Česká republika   Silniční most pod Borovany – soutok s Malší
Česká republika Zdobnice Říčka (silnice č. 310) – Vamberk
Česká republika Labe Opatovice n. Labem − Pardubice, ústí Chrudimky
Česká republika Úhlava VN Nýrsko – Plzeň
Česká republika Metuje Teplice nad Metují – Jaroměř
Česká republika Klabava Ejpovice nádrž – Nadryby
Česká republika Svatava Hraniční přechod Kraslice / Klingenthal – soutok s Ohří (Sokolov)
Česká republika   Lomy (most silnice č. 202) – ústí do Úterského potoka
Česká republika Úterský potok Starý mlýn – PN Hracholusky
Česká republika Smutná Sepekov (samota u Krajíců) – ústí do Lužnice
Česká republika Padrťský potok Most v bývalé Padrti – most Dobříví / Strašice
Česká republika Moravská Dyje Telč – Raabs
Česká republika Závišínský potok Závišín (starý most na silnici č. 174) – Blatná
Česká republika Novohradka Hrochův Týnec – Uhřetická lhota (ústí do Chrudimky)
Česká republika Romže Čertovy rybníky – Bílovice
Česká republika Sitka Huzová – Šternberk
Česká republika Teplá Teplá – soutok s Pramenským potokem
Česká republika Lomnický potok vodní nádrž Stanovice – Březová
Česká republika Olešenka Olešnice – Peklo
Česká republika Opava Vidly – Vrbno pod Pradědem
Česká republika Berounka Bečvárský rybník – Mlékovice
Česká republika Černá Desná VN Souš – Desná
Česká republika Kocába Rybníky – Štěchovice
Česká republika Smědá Bílý potok – Hejnice
    Bílek – Horní Sokolovec
    Malý Ratmírov – Jindřiš
Slovensko Hron Brezno – Šalková
Slovensko Hron Šalková – Kozárovce