Nejnovější

Nabíráme nové členy
Pravidelné tréninky a akce

Dobrý den, nebo po vodácku ahóóój (ustálený pozdrav vodáků), klub Leviathan Dragons z. s. zve všechny zájemce od 18 let na pravidelné tréninky na dračí lodi. Klub trénuje v Braníku každé úterý a čtvrtek od 18:15 na adrese V Náklích 1a Praha -Braník v docházkové vzdálenosti od zastávky MHD Černý Kůň.
Na tréninku si vyzkoušíte nejen jaké je to pádlovat v 10 (v případě plně zaplněné malé lodi, nebo ve 20 lidech na velké lodi) jako jeden muž, ale také si vyzkoušíte nejtýmovější sport na světě.
Od změny času na jaře až do další změny klub trénuje na Vltavě, od podzimní změny času zase do jara probíhají tréninky na speciálním bazénku. V letní sezóně se trénuje na závody, které se konají na různých místech napříč Čechami, Moravou a Slezskem. V zimní sezóně na tzv. Halový pohár, na kterém posádka Leviathan Dragons Women vyjela krásné 3. místo v kategorii ženy. V roce minulém se posádka v kategorii mix (6 mužů a min. 2 ženy) stala mistry republiky
Pokud vás nabídka klubu zaujala, tak ho můžete kontaktovat skrze sociální sítě níže, nebo na telefonních číslech: +420 773 991 886 (Kapitánka Šárka) / +420 724 056 320 (Náčelník Michal)
Více informací najdete na www.padlujsnami.cz
Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/leviathandragons
Instagram: https://www.instagram.com/draci_lode_praha/
Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=x0gLj3n4WSY

Nejdiskutovanější

Tak byl zase Hamerák…

takto je to so všetkým a takmer všade. ja nemam rad, ked sa bagatelizuju taketo situacie. to potom "niekto - kto sa nevmesti do kože" nadobudne presvedčenie, že takéto spravanie bude tolerované a taketo incidenty nepotrestané. a potom budeme uplne presne citat obdobné, pesimisticke prispevky denno-denne, že kam tento svet vlastne speje a kde su ti vodaci na akych si pamatame z rozpravania našich otcov.
Ja neverim tomu, že tam usporiadatelia ťahali sirky a ten s najmenšou ukazal lubovolne na niekoho nevinneho, koho pre svoje potešenie "zmastia" - ako sa nam tu snažia niektori predostrieť /tvrdia, že jednali s tou druhou stranou = totiž prave nadrbani si iste vždy najviac pamataju !!!/.

Ja tvrdim len jedno - šťastie od boha /diky bohu som ateista/, že sa nikomu "nič važne" nestalo. To, že sa chlapi v krčme občas pobiju je ako ospravedlnujuci argument hodný IQ hupacieho koníka.

Nech si každy vstupi do svedomia a nech sa spatne zamysli čo napisal teraz, a čo by bol napisal na toto tema, až by sa z podobnej akcie vratilo jeho dieta s vypichnutým okom od hodenej sklenice alebo ležalo v komatu na JIP po zasahu padlom do hlavy.

zo všetkych prispevkov som doposial jaksy neidentifikoval prave toho "nepravom" vyvedeneho, nech teda sam potvrdi alebo vyvrati krivdu, ktora sa na ňom spachala.

Myslim, že přeze všechno, co se tam stalo, tak nakonec převládlo pohodové řešení situace. Protože ač tam tekla krev a bylo šití, tak se nemluví o policejním vyšetřování ublížení na zdraví. Čili postižený asi dochtorum klasicky řek, že spad ze schodů, nebo se natrhnul vo šutr na Hameráku, nebo tak podobně. Furt je to ještě dobrý, když se to stihne řešit "doma v rodině"

Klejnárka 28.2.2010

Kmocháčku,čtu Hydro i Raft,takže jsem celkem v obraze.Znám tě z různých příspěvků a článků a většinou (95-99%) ti dávám za pravdu.Dávám ti i v tomto případě,protože vím ,že u tebe Pitomci nejsou pitomci doopravdy.Jen si nemyslím,že Pitomci jsou jen letní vodáci,jezdí pravidelně i první jarní vody a ti,co mají za sebou nějaký ošklivý zážitek (a mají rozum a soudnost) si po takovém zážitku tu vestu vezmou.Nejsem 100% zastánce ježdění postaru,Kosmonaut už ze mě asi nikdy nebude,vestu občas oblékám, ale můj osobní názor je blízký třeba příspěvkům Vaška apod.Tím neříkám že to tak musí být,jen mám pocit že se duch toho starého vodáctví kamsi vytrácí a ti mladí dnešní "Kosmonauti" asi ani nevědí o čem píšu.Přitom základní kámen jejich,tvého i mého koníčku je položený právě "Pitomci".Nebudeme tu rozjíždět dálší nedůležitou dohadovačku,"Kosmonauty" respektuju,jezdci z Klejnárky jsou ale mému srdci bližší a chápu je.Tak at' nám to jezdí a hlavně teče,pojedu na Doubravu (s vestou) a třeba se tam potkáme.
Ahoj Kody

Existují 2 skupiny vodáků, které se občas potkávají a vzájemně se častují výrazy jako "KOSMONAUTI" a "PITOMCI".

KOSMONAUTI jezdí pravidelně těžší vodu, takže výbavu běžně používají, berou si ji automaticky(skoro) všude.

PITOMCI jezdí (ne)pravidelně letní řeky, takže výbavu běžně nepoužívají a neberou si ji automaticky (skoro) nikam.

No, a když se setkají na nějaké mírně ostřejší řece (jarní tání, po deštích,..), obě skupiny opět jednají zcela automaticky dle svých předchozích zkušeností. A proto se nemohou vzájemně pochopit.

Jen si dovolím tvrdit, že z KOSMONAUTA se už PITOMEC nestane. Opačným směrem je šance přecejen trochu větší :-)

BTW: na vodě se pomáhá pořád, pouze u těch masopresových akcí to hold občas zaskřípe