HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Honza Musil

Články autora

V BC už nám začalo jaro

V BC už nám začalo jaro

Každý vodák zná ten pocit, když se mu celou zimu klepou ruce při čekání na první oblevu. Teď jsme se i my v Britský Kolumbii dočkali, sice o měsíc dřív než bývá zvykem, ale proč ne.

Po týdnu v Kanadě

Po týdnu v Kanadě

Plán emigrovat na rok do Kanady se mi zrodil v kajakářský makovici někdy v srpnu a tak po několikadenním papírování posílám žádost o pracovní povolení do Prahy na kanadskou ambasádu. Povolení a vízum o prsa dostávám a tak není na co čekat. Kupuju letenku a píšu kámošovi Honzovi a jeho holce Zuzce co už rok žijou v malým městě na jihozápadě Britský Kolumbie, že 15. listopadu přiletím do Calgary.

Rozmach SUPu v zemích českých

Rozmach SUPu v zemích českých

O SUP (Stand Up Paddlingu), lépe řečeno o paddleboardu, už každý určitě slyšel, ale v České republice se zatím mezi lidi moc nedostal. Nicméně pomalu sem proniká. Pojďte se podívat, kolik SUP akcí už jsem letos podnikl…

Z tropů do Jizerek

Z tropů do Jizerek

Před pár týdny jste si mohli přečíst, že si s partičkou českých kajakářů pádlujeme na ostrově [url=http://www.hydromagazin.cz/clanek/644-putovani-po-indonesii-/]Sumatra[/url]. Blížil se konec akce a my jsme přemýšleli kam vyrazíme příště. Padlo pár návrhů a jeden z nich zněl „Až přiletíme domu, mohli by valit Jizerky, to by na uvítanou stačilo“. V ČR bylo zrovna -25˚C, tak jsme se tomu jen zasmáli a pustili to z hlavy.