Čelákovické derby – závěrečné závody raftů a pramic

Závodní sezónu raftů a pramic uzavře derby v Čelákovicích Raftaři poměří na závěr sezóny síly s pramičkáři ve slalomu na pramicích a sprintu na raftech Raftaři si na závěr sezóny vymění s pramičkáři plavidla a poměří síly v domácím „derby“ Závěr letošní závodní sezóny raftů i pramic bude netradiční! I když jsou rafting i pramice dva různé vodní sporty, […]

11. 12. 2023
Typ

Závodní sezónu raftů a pramic uzavře derby v Čelákovicích

Raftaři poměří na závěr sezóny síly s pramičkáři ve slalomu na pramicích a sprintu na raftech

Raftaři si na závěr sezóny vymění s pramičkáři plavidla a poměří síly v domácím „derby“

Závěr letošní závodní sezóny raftů i pramic bude netradiční! I když jsou rafting i pramice dva různé vodní sporty, obě sportovní sekce spojuje jeden svaz – Svaz vodáků České republiky SVoČR. Na závěr sezóny se sportovci z obou sekcí sejdou 23.-24.září v Čelákovicích, aby si vyměnili lodě a navzájem poměřili síly v opačných disciplínách. Zároveň budou v sobotu večer slavnostně vyhlášeni vítězové ČP a MČR 2022 raftů i pramic.

Raftaři budou mít v sobotu na čelákovickém náhonu jedinečnou příležitost si vyzkoušet, jaké je to slalomovat na pramici a pramičkáři si naopak v neděli půjčí rafty a poměří síly s raftaři ve sprintu na nafukovacích člunech.

Víkend slibuje určitě veselou podívanou, dramatické zvraty, sportovní výkony i přátelskou atmosféru na břehu. Chcete-li poznat, rafting nebo pramičkový sport, určitě se přijeďte do Čelákovic podívat, bude na co!

Propozice Čelákovice 23.-24.září 2022

FB Událost Pramice a Rafty v Čelákovicích

Aktuální pořadí ČP a MČR v raftingu 2022

Fotogalerie Raftingu

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: