HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

ČPV Hamerský potok

Český pohár vodáků na Hamerském potoce

Datum
2. 10. 2021
Datum (do)
3. 10. 2021
Typ
Turistika
Místo konání Hamerský potok v úseku Malý Ratmírov – Jindřiš
Kraj Jihočeský
Organizátor Oddíl vodní turistiky Bohemians Praha
Kontakt essalek@seznam.cz; 603195224

Obtížnost: WW I–III, zejména horní úsek Ratmírov – Dvoreček je peřejnatý a vyžaduje dobrou znalost jízdy na úzké, rychlé, divoké a nepřehledné řece.

Startovné: 150,- Kč za závodníka pro oba dny splatné při přihlašování. Při ztrátě čísla účtujeme 500 Kč.

Splutí: 100,- Kč za osobu v sobotu; 120,– Kč za osobu v neděli nebo 150,- Kč za osobu za oba dny mimo soutěž. Platit lze u odbočení do kempu na hrázi anebo u prezence v kempu v okamžiku prvního příchodu.
Prosíme, nepleťte se v době závodu na trati! V době závodu, v sobotu od 9:30 do 12:30, je trať pro splouvání lodí bez čísel uzavřena!

Doprava: Pořadatel zajistí svými autobusy dopravu z Jindřiše a Dvorečku do Ratmírova po oba dva dny dle jízdního řádu. Po oba dva dny bude tato doprava k dispozici těm vodákům, kteří si na startu nebo od dopravní služby, příp. v nouzi od řidičů, zakoupí permanentku (150 Kč na víkend, 100 Kč za 1 den, 20 Kč jednotlivá jízda busem, splatné u řidiče). Lodě si navážete vlastním vázáním tak, aby vydržely na vleku až do Ratmírova. Doprava pojede tak dlouho, dokud poteče voda. Dopravce a pořadatel akce si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy špatně navázané lodě. Lodě nesmí přesahovat boční profil autobusu.

V mHd platí stejná pravidla nošení roušek jako ve veřejné dopravě. Do autobusu a vlaku budou vpuštěni jen cestující s rouškou. Pokud do té doby MZD nerozhodne jinak.

Pod patronací Českého svazu kanoistů pořádá oddíl vodní turistiky TJ Bohemians Praha.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: