ČPV Hamerský potok

Český pohár vodáků na Hamerském potoce

Datum
1. 10. 2022
Datum (do)
2. 10. 2022
Typ
Turistika
Místo konání Hamerský potok v úseku Malý Ratmírov – Jindřiš
Kraj Jihočeský
Organizátor Oddíl vodní turistiky Bohemians Praha
Kontakt essalek@seznam.cz; 603195224

Obtížnost: WW I–III, zejména horní úsek Ratmírov – Dvoreček je peřejnatý a vyžaduje dobrou znalost jízdy na úzké, rychlé, divoké a nepřehledné řece.

Startovné: 150,- Kč za závodníka pro oba dny splatné při přihlašování. Při ztrátě čísla účtujeme 500 Kč.

Splutí: 100,- Kč za osobu v sobotu; 120,– Kč za osobu v neděli nebo 150,- Kč za osobu za oba dny mimo soutěž. Platit lze u odbočení do kempu na hrázi anebo u prezence v kempu v okamžiku prvního příchodu.
Prosíme, nepleťte se v době závodu na trati! V době závodu, v sobotu od 9:30 do 12:30, je trať pro splouvání lodí bez čísel uzavřena!

Doprava: Pořadatel zajistí svými autobusy dopravu z Jindřiše a Dvorečku do Ratmírova po oba dva dny dle jízdního řádu. Po oba dva dny bude tato doprava k dispozici těm vodákům, kteří si na startu nebo od dopravní služby, příp. v nouzi od řidičů, zakoupí permanentku (150 Kč na víkend, 100 Kč za 1 den, 20 Kč jednotlivá jízda busem, splatné u řidiče). Lodě si navážete vlastním vázáním tak, aby vydržely na vleku až do Ratmírova. Doprava pojede tak dlouho, dokud poteče voda. Dopravce a pořadatel akce si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy špatně navázané lodě. Lodě nesmí přesahovat boční profil autobusu.

Pod patronací Českého svazu kanoistů pořádá oddíl vodní turistiky TJ Bohemians Praha.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: