Czech4thlonmen 2022

Č.S.O.S. z.s. po dvouleté odmlce způsobené pandemií obnovuje multisportovní štafetové závodění v Česku, a proto si do svého sportovního kalendáře vyznačte tučně datum 24.9.2022, to se sejdeme pod Vírskou přehradou.

Datum
24. 9. 2022
Typ
Jiné
Místo konání Vír
Kraj Vysočina
Organizátor Pavel Knitl

     Pro restart jsme si záměrně vybrali toto překrásné údolí pod Vírskou přehradou v obci Vír, které je jak stvořené pro zamýšlený typ závodění, nejen z pohledu běžeckých a cyklistických tras, ale i lezeckého sportu a obtížných vodních cest a díky provozovateli a správci sportovních cest spol. Adrex Base Camp i vybudovaného zázemí. Údolí skýtá nádherné běžecké terény, cyklo trasy s traily , Vírské Via ferraty a obtížnou divokou vodní Svrateckou cestu.

     Právě propojením všech těchto disciplín jsme pro Vás nachystali nejtěžší štafetové klání v Čechách v kombinaci triatlonu či kvadriatlonu nebo pro ty nejzdatnější i sólo závod, a na druhou stranu pro ty pohodlnější zase do triatlonu zakomponovali i elektrokolo, takže bude z čeho vybírat , a doufejme, že naše  plány nezhatí nějaká další pandemická omezení.

    A na co můžete těšit?

Extréme triatlon  –   závod tříčlenných týmů  – horský běh cca 12 km,  cross country ( možno E bike)    cca 25 km a běh x lezení na Vírských ferratách.  –   závod jednotlivců – horský běh cca 12 km, bike – cross country  cca 25  km, Via        ferraty

 Czech4thlonman extrémní kvadriatlon –  hlavní závod dne – horský běh cca 12 km, bike –  cross country cca 25km, běh  a  Vírské ferraty a divoká voda – kajak cca 1,8 km – skok, protiproudy  a přeběhy.

Ti nejmenší se mohou těšit na závod na odrážedlech a v běhu.

   Jak vidno bude si z čeho vybírat a jistě nabídka přiláká zájemce o tento druh sportování zpět na startovní čáru. Tak Ahoj  24.9.2022  ve Víru. Budeme se těšit.  Podrobnější propozice závodu budou zveřejněny počátkem roku 2022.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: