Memoriál Michala Makovského

Počtrnácté v řadě se v trojském vodáckém areálu uskuteční již legendární florbalový turnaj TROJA FLORBAL Cup 2022 – Memoriál Michala Makovského (8. – 9. ledna 2022).

Datum
8. 1. 2022
Datum (do)
9. 1. 2022
Typ
Jiné


V pražské loděnici UK FTVS na vás budou čekat nervy drásající souboje týmů, nejen z celé republiky, o prestižní ocenění nejlepší florbalisté jezdící na vodě a pohár Michala Makovského. Dále spousta zábavy s vyvrcholením v podobě sobotního večírku.

Program celého víkendu:
Stejně jako v minulých ročnících se bude turnaj odehrávat ve dvou hracích dnech, a to o víkendu 8. – 9. ledna 2022 (pořadatelé si vyhrazují právo změny při neúčasti dostatečného počtu týmu, bude upřesněno).

Začátek sobotního programu je předpokládán na 9:00, kdy se odehrají základní skupiny. Nedělní program bude po sobotním večírku odstartován v rozumnou ranní hodinu vyřazovacím pavoukem. Vrchol turnaje v podobě finále se bude hrát kolem 2 hodiny odpolední. Stejně jako v minulých ročnících se bude také soutěžit o individuální Micháč trophy, kterou získá nejvšestrannější hráč z dovednostní soutěže.

Družstva: 3+1 (maximálně 7 hráčů)

Jedná se o florbalový turnaj, kterého se mohou zúčastnit slalomové, sjezdové, rychlostní, raftové, paddleboardové a další vodácké kluby. Všichni hráči jednotlivých družstev musí být členy ČSK nebo SvoČRu, případně obdobných vodáckých svazů domácích či zahraničních! Z jednoho klubu se může přihlásit více týmů. Přesné detaily (časové, organizační a hrací systémy) budou včas oznámeny po obdržení všech přihlášených týmů na Facebookové události akce (Troja Florbal Cup – Memoriál Michala Makovského 2022).

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: