Noční Otava

Pojďte s námi zažít noční Otavu! Na noční splutí Otavy v úseku z Katovic do Strakonic si posvítíte svíčkami, pochodněmi či moderními čelovkami.

Datum
29. 5. 2021
Čas začátku
20:30:00
Typ
Turistika
Místo konání kemp Otavský ráj
Kraj Jihočeský
Organizátor Lodní servis Strakonice, s.r.o.
Kontakt 602 148 063

Na vodu se vydáme z kempu Otavský ráj v Katovicích mezi 20:30 – 21:00 a klidným tempem doplujeme do Strakonic k pivovaru do 23:00. V Katovicích před vyplutím bude v kempu otevřen kiosek. Trasa plavby je dlouhá 6,5 km a není nijak náročná. Na tomto úseku jsou dvě peřeje (Střelská a Na Podskalí), kde budou naši instruktoři, aby Vám v případných nesnázích pomohli.

Na plavbu se můžete vydat také s dětmi, je možné zapůjčit si raft nebo třímístnou kanoi. Lodě objednávejte na tel.: 775 552 232 nebo na webu www.lodniservis.cz/rezervace, kde do poznámky napište „noční plavba“.

Co s sebou? Všechno vybavení potřebné k plavbě Vám zapůjčíme, ale určitě si nezapomeňte vzít čelovku a nějaké náhradní oblečení. Nějaké kanoe budeme mít k dispozici i na místě, ale pokud budete chtít třímístnou kanoi nebo raft, určitě je lepší rezervace.

Cena:

  • dvoumístná kanoe 300,-
  • třímístná kanoe 350,-
  • malý raft pro čtyři 600,-
  • velký raft pro šest 800,-

Na vodu se vydává každý na vlastní zodpovědnost. S převezením, nejen řidičů, z cíle plavby na její začátek pomůže Pavel Bradáč z kempu.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: