Novoveský přespolák

Sportovci se v závodní den setkají u jezera Čtverec v Ostrožské Nové Vsi. Od 10 hodin budou postupně vyplouvat na vodu, aby se utkali na svých tratích. Muže, ženy, veteránské, juniorské, dorostenecké a žákovské kategorie čeká trať o délce 4 000 metrů, narozené před rokem 2010 včetně 2 000 metrů a konečně hobbíky na dračích […]

Datum
17. 4. 2022
Typ
Jiné
Místo konání Jezero Kunovská tabule
Kraj Zlínský
Organizátor Kanoistika Ostrožská Nová Ves

Sportovci se v závodní den setkají u jezera Čtverec v Ostrožské Nové Vsi. Od 10 hodin budou postupně vyplouvat na vodu, aby se utkali na svých tratích. Muže, ženy, veteránské, juniorské, dorostenecké a žákovské kategorie čeká trať o délce 4 000 metrů, narozené před rokem 2010 včetně 2 000 metrů a konečně hobbíky na dračích lodích, pramicích, turistických kanoích, paddleboardech a dalších typech lodí poháněných pádlováním 1 000 metrů.

Ve 13 hodin se zájemci mohou zapojit do soutěží ve šplhu na tyči a konečně ve 14 hodin přijde čas na běžecký závod, kdy se naopak jako první dostanou ke slovu mládežnické kategorie. Na nejmenší děti přitom čeká půl kilometru a na starší dva a půl kilometru. Poté odstartují dorostenecké, juniorské, seniorské a veteránské kategorie na distancích od dvou a půl do sedmi a půl kilometru.

Všichni zájemci se mohou rozhodnout absolvovat pouze jednu disciplínu, není bezpodmínečně nutné, zapojit se na vodě, na souši i ve vzduchu při šplhu. Odměnou závodníkům budou originální pamětní medaile a nejlepším vícebojařům s kombinací pádlování a běh pak rovněž věcné ceny.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: